‘آن را از بین می برد استدلال من’: و حتی فاکس نیوز است که باعث عدم اجتماعی فاصله در Ozarks باش در میان Covid-19 همه گیر

برایان Kilmeade شده است که استدلال به آسانسور Covid-19 مستند اقدامات و دیگر روباه سر صحبت نیست و برای حمایت از مردم در Ozarks مهمانی در, ویروسی, فیلم ها و نادیده گرفتن های اجتماعی فاصله گرفته است.

“آن را از بین می برد استدلال من است که ما واکنش مسئولانه به عنوان یک کشور” Kilmeade گفت: در فاکس نیوز’ ‘بیشتر’ روز سه شنبه هنگامی که صحبت کردن در مورد این فیلم از میسوری بیش از آخر هفته روز یادبود.

این ‘فاکس و دوستان’ شرکت میزبان شده است یکی از این شبکه بیشترین منتقدان مستند سفارشات در سراسر ایالات متحده, اما Ozarks ویدئو او را شگفت زده و او اذعان می کند که غیر مسئولانه گردهمایی اجتماعی “خرابه های آن برای همه است.”

“من گفت: به خودم, ‘چگونه من رفتن و ترومپت مسئولیت مردم آمریکا به ایستادن برای اقتصاد ما وقتی می بینم که؟” Kilmeade پرسید.

با وجود شکست Kilmeade هنوز هم پشتیبانی از عقب مستند اقدامات برای کمک به صرفه جویی در کسب و کارهای کوچک و به شهروندان انتخاب بیشتر در چگونه آنها انجام زندگی روزمره خود را.

“مصرف کنندگان تصمیم خواهد گرفت که آیا به رفتن به ورزشگاه و یا در رستوران,” او گفت:. “این است که تمام تصمیم گیری های ما. در حال حاضر شما هستید نه ما اجازه تصمیم گیری در آن. این یک مثال از یک تصمیم ضعیف اما من فکر می کنم بیشتر مردم آمریکا پیام. درس آموخته در بیشتر قسمت ها به جز برای کسانی که نمونه است.”

همچنین در rt.com سی ان ان v پاستور: شبکه یک درس در ماسک-پوشیدن پس از کوبیدن روحانی برای خطبه بدون PPE

در حالی که فاکس نیوز به برخی از سازگار ترین منتقدان دولت در پاسخ به Covid-19 با قرنطینه اقدامات تن در زمان قطعا متفاوت به نوبه خود در پی Ozarks تصویری.

“من بسیار آشفته در مورد این” فاکس نیوز عامل مارک سیگل گفت: در واکنش است. او توصیه می شود حزب را برانگیخت خود قرنطینه به مدت دو هفته یا “ما در حال رفتن برای پایان دادن به داشتن یک مشکل بزرگ” چیزی Kilmeade “تضمین” است که قصد ندارم به اتفاق می افتد بر اساس فیلم.

کسانی که در برابر استدلال بازگشایی این کشور برای ترس از دیگری شیوع Covid-19 ابراز کرده اند فقط به اندازه خشم بیش از میسوری تصویری, اما استفاده از آن به عنوان یک نشانه آن است که در ادامه مستند اقدامات مورد نیاز هستند.

با توجه به میسوری وزارت بهداشت دولت بیش از 12000 موارد Covid-19 و بیش از 600 مرگ و میر. دولت با این حال آغاز شده است اجازه می دهد کسب و کار برای بازگشایی در چند روز گذشته به عنوان آنها دیده می شود شماره آهسته چیزی است که منتقدان می گویند تهدید خواهد شد همانطور که بیشتر مردم گله به کسب و کار.

St. Louis شهردار Lyda Krewson گفت: این رفتار نشان داده شده در Ozarks تصویری “را تهدید می کند پیشرفت ما همه با هم ساخته شده برای پهن کردن منحنی” در دولت است.

فرماندار میسوری مایک کشیش بخش است در عین حال اعتراف کرد مردم در این ویدئو ساخته شده “گزینه های ضعیف” اما او اصرار دارد او شاهد بسیاری در دولت خود را مطیع اجتماعی فاصله دستورالعمل.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de