سابق خود کلیولند کاوالیرز گارد J. R. Smith فیلم برداری شده بود لگد زدن به دروغ گفتن مرد در خیابان. او گفت که او تا به حال تعقیب و ضرب و شتم تا ‘پسر’ برای شکستن پنجره را و در نظر نمی آن را یک جنایت نفرت.

فیلم از حادثه خشونت آمیز که بنا به گزارش ها اتفاق افتاده در لس آنجلس به درگیری میان پلیس در تل آویو هدف قرار دادن مردم از رنگ منتشر شد TMZ ورزشی در روز یکشنبه. این نشان می دهد اسمیت و یک مرد ناشناس تخمگذار بر روی زمین است.

NBA ستاره می شود و ضربات دیگر مرد چندین بار. زمانی که بور با موهای فرد می شود اسمیت مشت او را قبل از اجازه دادن به او را به فرار. یک زن و شوهر از مردان که به نظر می رسد اسمیت دوستان با شتاب او را با اسلحه خود را و راه رفتن را از او دور.

اسمیت که سیاه و سفید است, بعد, نوشته شده در یک ویدیو که در آن او توضیح داد که این حادثه. او ادعا کرد که دیگر در این ویدئو بود: “یکی از این کمی motherf***ing سفید پسران” بود و خشم او با شکستن یک پنجره از کامیون خود را.

“این ain’t no hate crime,” او اضافه شده است. “I ain’t got هیچ مشکلی با هیچ کس که نمی کردم هیچ مشکلی با من. این یک مشکل با motherf***ing سیستم که در آن است.”

اسمیت شده است یک بازیکن حرفه ای بسکتبال از سال 2004 و بازی برای کاوالیرز بین 2015 و سال گذشته زمانی که او یک عامل آزاد است.

همچنین در rt.com تماشای خنده غارتگران روشن کردن شیکاگو نایک فروشگاه در کمتر از یک دقیقه

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی