‘موضوع زمان ما’: بایدن در تلاش برای برنده شدن بیش از transgender community با یک صدای جیر جیر در حالی که ساندرز معاملات با روگان تایید خرید اینترنتی

جو بایدن در تلاش برای تجدید نظر به wokest دموکرات با pandering صدای جیر جیر در مورد “فراجنسیتی حقوق” دیده شده است به عنوان کمی بیش از بهره برداری توسط منتقدان.

“اجازه دهید روشن است: نما برابری حقوق مدنی موضوع از زمان ما است. وجود دارد هیچ جایی برای سازش هنگامی که آن را به حقوق اساسی بشر” جو بایدن توییتی به چهار میلیون به علاوه پیروان بیش از آخر هفته.

چنین احساسات از یک سیاستمدار مبارزه برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری به نظر می رسد مناسب در امروز موجب سیگنالینگ بار اما بایدن را توییت کرده که به موجب سنگین جنجال برای آن pandering طبیعت است. نه تنها که آن را به طرز محسوسی فرود آمد در میان رقیب خود برنی ساندرز’ نامیده می شود توسط برخی از سمت چپ برای شعار حمایت از podcaster و کمدین جو روگان.

“بسیار سرگرم کننده به تماشای بایدن تلو تلو خوردن به صورت فوق العاده بیدار لین سعی کنید به سرمایه گذاری از کل این خنگ روگان اختلاف است. او به معنای واقعی کلمه بالند در مورد کار خود را با segregationists!” روزنامه نگار زیر زنانه توپ توییتی در پاسخ به بایدن. توییت شد اعلان مجدد بازیگر John Cusack است که مبارزه برای Sanders.

اشاره شد به وضوح به بایدن نوازش خود را در پشت برای داشتن شده است قادر به کار با segregationist سناتور در دهه 70 یکی از بسیاری از اظهارات بحث برانگیز در کمپین بلیزرز.

نما YouTuber و مفسر Blaire سفید در پاسخ به بایدن را “فراجنسیتی توییت” توسط سوال که آیا معاون رئیس جمهور سابق و حتی می داند چه فراجنسیتی به معنی.

“من دقیقا نمی خرید جو بایدن به عنوان یک ثابت قدم قهرمان نما برابری اما این یک مثال خوب از نحوه سیاستمداران اغلب به خوبی مواضع سیاست نیست چرا که آنها مردم خوبی هستند اما از آنجا که آنها در حال استراتژیک بازیگران در پاسخ به مشوق” نویسنده استیون سفید اضافه شده است.

بایدن را جیر جیر مشکوک زمان آن را به عنوان فرستاده شد در میان جنجال در اطراف ساندرز انتشار یک ویدئو شعار حمایت از کمدین و پادکستر جو روگان که بیش از هفت میلیون مشترک در یوتیوب.

در حالی که روگان انبوه محبوب و با نفوذ مفسر و تا به حال هر کس از اندرو یانگ به بن شاپیرو در نشان دادن خود حمایت خود را از برنی نگرانی برخی در سمت چپ به عنوان او ساخته شده است اظهارات بحث برانگیز از جمله برخی در مورد تغییر جنسیت ورزشکاران است.

روگان ساخته شده است که نظرات در گذشته به طور خاص مهم ژنتیکی متولد مردان مجاز به رقابت در دو و میدانی – به خصوص در مبارزه علیه ژنتیکی متولد زنان است. این دیدگاه است که باعث شده است تا این رسانه ها مانند سی ان ان به برچسب زدن به او را به عنوان یک مفسر با گذشته “transphobic” اظهارات.

“اگر شما می خواهید به یک زن در اتاق خواب و شما می دانید شما می خواهید به بازی در خانه و همه از آن دیگر s**t و شما احساس می کنید مانند شما در بدن شما است که واقعا بدن یک زن به دام افتاده در داخل یک قاب و بنابراین شما یک عملیات که همه خوب در هود” گفت: روگان در یک نقطه خود را نشان می دهد. “اما شما نمی توانید مبارزه با جوجه.”

همچنین در rt.com حسادت ؟ برنی مبادله آرزو جو روگان تایید دموکراتیک استقرار گریه می کند ‘مشکل’

مترقی گروه MoveOn حتی نام ساندرز به “عذر خواهی” برای شعار حمایت از روگان.

در حالی که واکنش به روگان, حمایت ممکن است در یک لحظه مناسب برای بایدن را امتحان کنید و برنده برخی از آرای او نیز نیست و کاملا باید این رکورد را پشت کلمات خود را و یا او را درخشان قهرمان برای بیدار جمعیت.

معاون سابق رئیس جمهور است برای انتقاد گذشته رای در حمایت از هر دو دفاع از قانون ازدواج که تعریف قانونی ازدواج به عنوان بین یک مرد و یک زن و یک هزینه لایحه که شامل “نپرس نگویید” نظامی سیاست.

بایدن به تنش تبادل زمانی که سوال در مورد تعهد واقعی خود را به جامعه تجاوز و همچنین به عنوان تماس مایک پنس یک “شایسته پسر” در انجمن میزبانی GLAAD مدافع و سدار رپیدز روزنامه سپتامبر گذشته.

این می آید در بالای متعدد ابرو-بالا بردن gaffes و مانع شده اند که فراموش نشدنی بایدن در کمپین بلیزرز.

همچنین در rt.com بایدن جوک مورد رضایت در 1st سخنرانی پس از 7 زن او را متهم کرد از نامناسب لمس کردن

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

نرم افزار گرامرلی