اسرائیل در هیچ چیز متوقف خواهد برای اطمینان از امنیت خود و نیز ممکن است راه اندازی یک نظامی گسترده علیه غزه اگر محلی گروه های مسلح ادامه حملات موشکی بنیامین نتانیاهو نخست وزیر گفت.

حمله هوایی آژیر شنیده شد در سراسر جنوب اسرائیل برای دومین روز دوشنبه. ارتش اسرائیل گفت که برخی از 50 راکت از غزه در خاک اسرائیل با 90 درصد از آنها ره.

این حملات موشکی بودند ملاقات با پاسخ تند با نیروهای دفاعی اسرائیل تایید در توییتر که حملات متعدد علیه اهداف در غزه انجام شده است.

همچنین در rt.com اسرائیل ره 12 از 14 موشک های شلیک شده از غزه در آخرین مرزی flare-up – ارتش

“ما در حال حاضر برخورد با هواپیما و تانک و هلیکوپتر و” نتانیاهو اعلام کرد که او در بازدید از یک گنبد آهنین سیستم دفاع هوایی باتری در اشدود منطقه است. او همچنین اضافه شده یک پیام ویژه برای رهبران حماس و سازمان جهاد اسلامی فلسطین) اعلام کرد.

“اگر آرام نمی گرداند و شما بعدی.”

صحبت های بعد از آن در روز در اسرائیل حل و فصل آریل در کرانه نتانیاهو اضافه شده بیشتر تهدید.

“من برنامه ریزی برای اجازه دهید تا… فراتر از سخت حملات دشمنان ما از حماس و جهاد اسلامی نیاز به درک – این [حمله موشکی علیه اسرائیل نمی خواهد ادامه دهد. اگر آنها به طور کامل متوقف کند ما باید برای فعال کردن طرح ما آماده برای گسترده کمپین.”

نتانیاهو گفت که او به خوبی آگاه از این قیمت است که ارتش اسرائیل نیروهای خود – که سربازان و خانواده های آنها خواهد پرداخت در چنین انتخاباتی است.

“من نمی عجله به جنگ” از ظ گفت اما اگر اسرائیل مجبور است برای راه اندازی یک عمده توهین آمیز “وای به حماس و جهاد اسلامی که آن روز می آید!! آن را انتخاب کنند.”

همچنین در rt.com سربازان اسرائیلی ارعاب و تهدید بدن مقتول فلسطینی باعث داد و بیداد

نتانیاهو تاکید کرد تهدید خالی نیست کلمات که او را “انجام آنچه در آن طول می کشد” برای بازگرداندن امنیت برای مردم در جنوب اسرائیل است.

جهاد اسلامی گفت: اواخر روز جمعه که آن را “نظامی پاسخ” به اسرائیل تکمیل شده است حداقل در حال حاضر. موشک رگبار گلوله آمد و پس از ویدئوها ظهور آنلاین از ارتش اسرائیل با استفاده از یک بولدوزر به دفن بدن یک مرد فلسطینی کشته و به او گفته که به جای یک بمب در حصار مرزی در غزه در شهر “خان یونس”.

اسرائیل به تلافی حملات هدفمند نه تنها غزه بلکه “ترور سایت متعلق به جهاد اسلامی فلسطین گروه تروریستی در جنوب دمشق در سوریه” به گفته سخنگوی ارتش اسرائیل ، بسیاری از اسرائیلی موشک بودند قطع شده توسط دفاع هوایی سوریه.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de