نیمی از اسرائیلی ها بر این باورند آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به پرده خود را “طرح صلح” در هفته گذشته طراحی شده بود به نکته ترازو به نفع نشسته نتانیاهو در انتخابات آینده یک نظرسنجی جدید نشان می دهد.

نزدیک به نیمی از یهودیان اسرائیل – 46 درصد و 68 درصد از اعراب اسرائیل تلقی آمریکا تصمیم به از بند باز کردن “معامله قرن” را به تلاش برای دخالت در مارس 2 انتخابات نتانیاهو از طرف با توجه به نظرسنجی انجام شده در دو روز قبل از بزرگ آشکار توسط موسسه دموکراسی اسرائیل.

همچنین در rt.com فلسطینی ها باید به ما بگویید که در آن آنها می خواهید را به منظور جلب خطوط’ اما شهرک سازی اسرائیل خواهد ماند – کوشنر

درصد است که تنفر نفوذ افزایش یافته است به عنوان یکی نقل مکان کرد و بیشتر به سمت چپ به طور کامل با 78 درصد از پاسخ دهندگان در سمت چپ در نظر گرفته شده در زمان تشکیل خارجی دخالت; 69 درصد از فوتبال هم فکر می کردم. در میان کسانی که خود شناسایی به عنوان جناح راست فقط 33.5 درصد معتقد بودند مغلوب ساختن پیشی جستن رونمایی طرح خود را برای حل به نیم قرن قدمت اسرائیل و فلسطین جنگ تشکیل انتخابات دخالت.

Pro-نتانیاهو در رسانه ها بسیار مشتاق به آغاز اجرای این طرح صلح که به اسرائیل اختیار تام به طور رسمی ضمیمه به طور غیر قانونی اشغال شهرک غرب بانک که ظاهرا روشن مغلوب ساختن پیشی جستن در Jared کوشنر پس از او به توصیه ساعت صبر کنید تا بعد از انتخابات شروع به الحاق.

Zeroing در کوشنر به عنوان مانع پیش از انتخابات الحاق دره اردن و برخی از شهرک های جناح راست اسرائیل رسانه ها را تهدید به نوبه خود مغلوب ساختن پیشی جستن انجیلی پایه در برابر او به کمین خود را دوباره انتخابات شانس با توجه اسرائیل به کانال 13.

برای حمایت از این طرح بیشتر ولرم خارج از PM حزب لیکود پایه. فقط 45 درصد از پاسخ دهندگان به این ایدی نظرسنجی حمایت از به رسمیت شناختن یک غیرنظامی فلسطین honeycombed با شهرک سازی اسرائیل به عنوان مشخص شده در این طرح است. پشتیبانی بالاترین در میان رای دهندگان در سمت چپ.

سابق فلسطینی کننده ارشد ساب صائب عریقات به صدای به اتفاق آرا رد این طرح توسط فلسطینی ها هنگامی که او را متهم به آمریکایی ها از “کپی و چسباندن” برنامه از “نتانیاهو و مهاجران’ شوراها.” 22 اتحادیه عرب متحده نیز به اتفاق آرا رد “معامله قرن.”

همچنین در rt.com اتحادیه عرب را رد تهمت را “معامله قرن” در قاهره نشست با عباس

نتانیاهو رسما متهم در فساد و رشوه خواری اتهامات هفته گذشته در همان روز مغلوب ساختن پیشی جستن طرح صلح رونمایی شد. دو رویداد ظاهرا نامربوط – نتانیاهو رسما کاهش یافته است درخواست خود را برای مصونیت پارلمانی در اوایل همان روز اجازه می دهد دادستان کل Avichai Mendelblit را مدتها در انتظار کیفرخواست پس از سه سال بررسی است. مغلوب ساختن پیشی جستن را حمایت کرده است و نه منحرف اینکه 32 درصد از پاسخ دهندگان به این ایدی نظرسنجی بر این باورند که نتانیاهو پروب خواهد بود که عامل تصمیم گیری در اولین انتخابات اسرائیل تا به حال برای رفتن به یک سوم رای گیری پس از دو شرط نتیجه است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im