سربازان اسرائیلی که به کشته شدن یک فلسطینی مظنون به کاشت مواد منفجره در نزدیکی حصار مرزی حتی نمی سعی کنید به پاک کردن بدن خود را به صورت دستی با استفاده از یک بولدوزر به جای. استخوان دلسرد کننده عمل مطرح خشم مردم محلی است.

مشکوک مهاجم به ضرب گلوله کشته شد مرده در اوایل روز یکشنبه نزدیک به یک حصار مرزی در لبه جنوبی نوار غزه ، این نیروهای دفاعی اسرائیل (IDF) تمجید اخبار تعبیه یک تصویری از مرد و همدست خود را راه اندازی آنچه به نظر می رسد یک دستگاه انفجاری.

“اول نیست. نه دوم. اما بار سوم این جهاد اسلامی تروریست ها در غزه اقدام به کارخانه مواد منفجره همراه امنیت اسرائیل حصار. ما تضمین این بود آخر” نظامی توییتی.

درگیری شبیه به این انجام می گیرد اغلب در مرز اما آنچه اتفاق افتاده نیست.

پس از این حادثه یک گرافیک تصویری از غزه ظهور در رسانه های اجتماعی نشان مسلح نظامی بولدوزر نزدیک شدن بدن در حالی که یک گله جوان مشخصه غیر مسلح بودند در تلاش برای بازیابی مرد مرده.

فلسطینی ها اجرا میشه و قبل از بولدوزر – همراهی با یک تانک Merkava – آسانسور مرده بدن و کشیدن او به دور است.

بعد از آن در روز ارتش تایید خودروی زرهی مستقر شد در این راه. “پس از موفق خنثی کردن این حمله در نزدیکی غزه در حصار اوایل صبح امروز یک ارتش [دفاع اسرائیل نیروهای] بولدوزر استخراج بدن از یکی از این حمله” یک سخنگوی نظامی به خبرگزاری فرانسه گفت.

بعد از تیراندازی های متعدد فلسطینی با حضور در صحنه سوزاندن لاستیک و ابراز خشم در, چگونه ارتش اسرائیل به کار گرفته شده در بدن است.

همچنین در rt.com فلسطینی راه اندازی حمله موشکی در جنوب اسرائیل (فیلم)

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی