نخست وزیر اسرائیل خود منزوی پس از aide تست مثبت برای coronavirus

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل تایید کرد او را از خود جدا و پس از یک دستیار آزمایش مثبت برای Covid-19 عفونت است. نشانه های اولیه که خود نتانیاهو بود و بعید است که قرارداد این ویروس.

نتانیاهو در حال حاضر برنامه ریزی برای انجام یک coronavirus سه شنبه قبلا تست منفی در 15 مارس.

با توجه به دستورالعمل صادر شده توسط اسرائیل وزارت بهداشت هر کسی تلقی می شود که تماس نزدیک با فرد آلوده است که نیاز به از خود جدا برای یک دوره 14 روز.

دستیار, ریوکا wargaming europe, en, حضور یک جلسه که در آن نتانیاهو در حال حاضر به عنوان او و مخالفت قانونگذاران اقدام به جعل اضطراری ائتلاف دولت برای کمک به مقابله با کروناویروس بحران است.

همانطور که از دوشنبه, اسرائیل 4,347 تایید موارد عفونت کرونا ويروسی که منجر به 15 مرگ و میر. وزارت بهداشت منتشر شد هشدار دادند که پیش بینی مرگ و میر می تواند رسیدن به هزاران نفر.

همچنین در rt.com جهانی تعداد Covid-19 موارد شکسته گذشته 700,000

در این اطلاعیه به طور مستقیم در تضاد با اظهارات پیشتر در روز دوشنبه انکار است که نتانیاهو را به خود انزوا به عنوان یک نتیجه از پتانسیل تماس با Paluch که شوهر قبلا آزمایش مثبت برای coronavirus.

“در یک ارزیابی اولیه این است که وجود دارد بدون نیاز به PM به خود منزوی به عنوان او در تماس نزدیک با بیمار و نه دیدار با او با او” اسرائیل رسمی گفت.

این خبر تنها چند روز پس از نخست وزیر بوریس جانسون آزمایش مثبت برای coronavirus و انگلستان افسر ارشد پزشکی کریس Ersin رفت و به خود انزوا به عنوان یک نتیجه از تماس نزدیک با انگلستان شد.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im