تعجب حمله اسرائیل علیه حومه دمشق در اوایل روز شنبه فعال در سوریه دفاع هوایی و قرار دادن یک هواپیمای غیر نظامی در خطر جدی است, وادار کردن آن برای منحرف کردن یک هوایی در Khmeimim روسیه وزارت دفاع گفت.

مدنی Airbus-320 مسیر از تهران به پایتخت سوریه بود مجبور به فرود اضطراری زیر یک اسرائیلی در حمله موشکی وزارت گفت: محکوم کردن اسرائیل خلبانان “عمل مشترک” با استفاده از هواپیما های غیر نظامی به عنوان یک “سپر است.”

این هواپیما به علت زمین در حوالی فرودگاه بین المللی دمشق شد اما قادر به انجام این کار به عنوان سیستم های دفاع هوایی سوریه درگیر خصمانه اهداف. این حمله غافلگیرانه صورت گرفت در اطراف 2am محلی کنونی با چهار اسرائیلی F-16s شلیک حداقل هشت air-to-surface موشک از خارج از سوریه حریم هوایی.

همچنین در rt.com سوریه دفاع هوایی شرکت ‘اهداف خصمانه’ بیش از دمشق (ویدئوها)

تل آویو کاملا آگاه از پرواز غیر نظامی و مسیرهای هوایی فعالیت در اطراف دمشق روز و شب و چنین بی پروا ماموریت ثابت کند که استراتژیست های اسرائیلی نمی تواند مراقبت کمتر ممکن است در مورد تلفات افراد ملکی سخنگوی وزارت دفاع سرگرد ژنرال ایگور Konashenkov گفت.

“تنها با توجه به اقدامات به موقع از فرودگاه دمشق کنندگان و کارآمد عملیات خودکار کنترل ترافیک هوایی سیستم ایرباس-320 موفق به… با موفقیت به زمین در نزدیک ترین جایگزین فرودگاه” Konashenkov اضافه شده است.

این نخستین بار نیست که اسرائیل جت های جنگنده باید هواپیما های غیر نظامی در معرض خطر بیش از سوریه است. مسکو با انتقاد از تل آویو برای قرار دادن دو پروازهای مسافری در معرض خطر در طول یک حمله هوایی در سال 2018 است. اسرائیل پرواز صدها مشابه حملات هوایی در سوریه در سراسر این کشور جنگ داخلی ادعا می شود هدف قرار دادن “مشروع ایران اهداف.”

همچنین در rt.com اسرائیل حملات هوایی در سوریه تهدید 2 غیر نظامی پرواز فرود در بیروت & دمشق – روسیه

در طول زمان حاضر در اوایل ماه ژانویه پس از یک سری از ایرانی حمله نظامی آمریکا موقعیت خود را در عراق – تلافی ترور فرمانده سپاه قدس قاسم سلیمانی – تهران به طور تصادفی سقوط هواپیمای اوکراینی هواپیمای مسافربری و کشتن تمام 176 نفر در هیئت مدیره. ایران به سرعت آمد و تمیز در مورد این حادثه و عذرخواهی کرد, اعتراف به آن ساخته شده یک اشتباه در زمان بحران از ترس قریب الوقوع ضد حمله از هواپیماهای.

در یکی دیگر تا حدودی حادثه مشابه در سال 2018 سوریه برای دفاع هوایی سقوط هواپیمای روسی IL-20 هواپیماهای نظامی اسراییل از F-16 خلبانان با استفاده از آن به عنوان پوشش. مرگبار shootdown, که به کشته شدن هواپیما 15-مرد خدمه درخواست مسکو برای تزیین کشور با S-300 سیستم دفاع موشکی است که دمشق با این حال هنوز برای استفاده در برابر هر اسرائیل هواپیماهای نظامی است.

همچنین در rt.com ‘جرم انگاری و یا بی اعتنایی به روسیه-اسرائیل: روابط MoD جزئیات وقایع نگاری Il-20 داونینگ

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im