اسرائیل به استفاده از ‘ضد تروریسم’ فناوری برای نظارت بر آلوده شهروندان به نتانیاهو اعلام ” جنگ ” در coronavirus

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل گفته او داده شد متهور برای استقرار تهاجمی دیجیتال ابزار نظارت برای پیگیری coronavirus بیماران جرقه نگرانی های حریم خصوصی و ترس از حرکت استفاده می شود برای سرکوب مخالفان است.

دوبله به سرعت در حال گسترش Covid-19 “نامرئی دشمن” است که با اسرائیل در حال حاضر در حالت “جنگ”نتانیاهو روز یکشنبه گفت که او از دولت اجازه می دهد تا اجرای قانون برای استقرار “فن آوری های مورد استفاده در جنگ علیه ترور” را به مطمئن شوید که coronavirus-آمار شهروندان نمی نقض شده است.

همچنین در rt.com ‘ملی کارخانجات و صنایع!’ د Blasio ضربات وحشت تا 11 تماس coronavirus ‘جنگ-مانند وضعیت’

اسرائیل و وزارت دادگستری است که در حال حاضر در هیئت مدیره با پیشنهاد او گفت:.

تصدیق کرد که “برادر بزرگ” اقدامات را تشکیل می دهند یک تخلف شهروندان ” حفظ حریم خصوصی نتانیاهو در توجیه حرکت خود را با این استدلال که آن را برای بیشتر عمومی خوب است.

وجود دارد حمله به حریم خصوصی از کسانی که در آن ما را بررسی خواهد کرد که آنها در تماس با, از جمله در حالی که بیمار چه قبل از آن و چه پس از

نتانیاهو موضع نظامی در مبارزه با این بیماری باعث واکنش شدید در رسانه های اجتماعی. شهروندان استدلال کرد که با انتظار اجرای جدید Orwellian نظارت اقدامات نتانیاهو باز می شود “ترسناک جعبه پاندورا” بیشتر حفاری اسرائیل شهرت یک “امنیت دولت است.”

برخی پیشنهاد کرد که یک دلیل واقعی در پشت گسترش دولت نظارت قدرت بود برای سرکوب مقاومت فلسطین در برابر نتانیاهو دولت است.

“سازمان دیده بان او را به استفاده از آن برای خفه کردن فلسطینی ها و حتی بیشتر و ساختن آن غیر ممکن است برای آنها را به تصویب یک پاسخ موثر” یک دیدگاه توییتی.

دیگران صدا زنگ است که سرکوب حریم خصوصی در به بهانه مبارزه با کروناویروس می تواند کمک به “عادی عمل در جای دیگر.”

در حالی که شعار اقدامات برای حفاظت از اسرائیل از coronavirus نتانیاهو را لمس نیست در آنچه دولت یهودی در حال برنامه ریزی برای انجام این کار برای جلوگیری از گسترش این desease در سرزمین های فلسطینی را اشغال و effetively کنترل.

“نه یک کلمه در مورد اسرائیل اقدامات برای محافظت از میلیون ها نفر از فلسطینی ها زندگی می کنند به حمله اسرائیل به اشغال نظامی,” آیتالله, حقوق بشر, مدیر برنامه جمیل دكور توییتی.

در بالای این کشور استقرار نرم افزار ردیابی برای مبارزه با این ویروس در مدارس مهد کودک و تفریحی و اوقات فراغت کسب و کار را تعطیل و در روز یکشنبه. از شهروندان خواسته شده است برای کار از خانه و اجتماعات محدود به بیش از 10 نفر.

وزارت بهداشت نشان داد در روز شنبه که 193 اسرائیل را آزمایش مثبت برای coronavirus در حالی که تقریبا 40000 در قرنطينه.

این تعطیلی به دنبال یک الگوی رشد در سازمان ملل مبارزه با کروناویروس. اسپانیا و اسرائیل و فرانسه اعلام کرده اند که تعطیل عمومی در مناطق و غیر ضروری کسب و کار.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im