اسرائیل و فلسطین مسئله خودنمایی مثال از اینکه چگونه برخی از مردم حقوق و برخی از مردم نمی – Roger Waters به RT

پینک فلوید از بنیانگذاران راجر واترز رو یک کمپین برای deplatform او را از SXSW پس از یک طرفدار اسرائیل گروه تبلیغات خود را کشیده از لیگ اصلی بیس بال گفت: RT به اتهام یهودستیزی در حال انحراف از حقوق بشر است.

نوازنده و فعال ناودان کمپین توسط طرفدار اسرائیل گروه فعال b’nai B’rith به لام او را به عنوان یک anti-Semite و او را برداشته از جنوب با جنوب غربی (SXSW) جشنواره موسیقی در Austin, تگزاس, جایی که او برنامه ریزی شده است برای ارائه سخنرانی به مخاطبان از صدها نفر از هزاران نفر از مردم.

در مصاحبه با RT آب توضیح داد که الکی یهودستیزی اتهامات بخشی از عمدی و کمپین گسترده برای منحرف کردن اذهان از اسرائیل و نقض حقوق بشر.

آن muddies ها آب بیش از یک مسئله بسیار خاص است که این موضوع را از مهاجر-استعماری اشغال سرزمین فلسطین توسط اسرائیل و نیروهای مسلح…حقوق بشر باید به چیزی که اساسی است که مربوط به همه مردم به طور مساوی,” آب گفت. “واضح است که اسرائیل و فلسطین مسئله این است که یک نمونه بارز از جایی که در آن برخی از مردم حقوق و برخی از مردم نیست.”

دلیل [یهودستیزی اتهامات] آورده به طوری که اغلب چنین است که ما نمی خواهد آدرس اساسی مسئله که آیا آنچه من می گویم درست است یا نه.

آب همچنین با اشاره به این شوم تلاش “لبخند غیر دولتی” بوئنوس انجمن به واقع تعریف کلمه “یهودستیزی,” گسترش معنای کلمه شامل “هر گونه انتقاد از سیاست های داخلی و خارجی از دولت اسرائیل به عنوان ذاتا از میان می برد.

در حالی که کازار و تحریم (BDS) movement آب های پشتیبانی شده دروغ بوده است, برابر با یهودستیزی توسط عمیق به جیب اسرائیل در وزارت امور استراتژیک یک سازمان دولتی اختصاص داده شده به طور خاص برای خنثی کردن جنبش او توضیح داد که BDS است “همواره به طور مداوم و به صراحت اعلام کرد که آن را در برابر تمام اشکال ‘isms’” – از جمله, اما نه محدود به یهودستیزی.

صحبت به منتقدان در اسرائیل و لابی آب آنها را اندرز برای پنهان شدن پشت مردم یهودی و نه همه آنها در حمایت از سیاست های تل آویو.

شما نیاز به آمده تا با یک دفاع برای طرف استدلال برای آن است که آیا صحیح است یا نه برای دولت اسرائیل به عامل یک سیستم آپارتاید در این کشور است که استفاده می شود به نام فلسطین.

ما باید قادر به نگاه در این چیزها بدون slinging گل و تماس با افراد نام هایی که متناسب نیست.

همچنین در rt.com راجر واترز تبلیغات ممنوع لیگ اصلی بیس بال پس از اعتراض از گروه یهودی

B’nai B’rith شکایت در ماه گذشته زمانی که لیگ اصلی بیس بال پخش تبلیغات آب’ تور آینده شکایت راک افسانه بود “قسم خورده antisemite” گفته است که در مورد اسرائیل “فراتر از مرزهای مدنی و گفتمان.

این گروه شکایت به SXSW به همین دقت اعلام آن را “نامعقول” است که او باید “داده شود هر پلت فرم به هوا خود را یهودستیزانه views.”

نوازنده را در اجراهای زنده نیز نبوده است در امان بحث با منتقدان assailing به “نمایشهایش” شاغل در برخی از نشان می دهد. در حالی که بازی پینک فلوید را یاد ضربه ‘دیوار’ به عنوان مثال یک غول تورم خوک ارسال شناور بیش از مخاطبان شامل انواع نمادها از جمله ستاره داوود که آب می گوید شده است به غلط به عنوان ‘اثبات’ از یهودستیزی و زمان دوباره.

“من تحت پوشش این خوک با شاید 20 نمادهای … از سازمان های مختلف است که من احساس بودند كه نفوذ,” او گفت:. “ستاره داوود, نشان دهنده دولت اسرائیل در این تفکر است. … من نیز تا به حال یک صلیب عیسی هیچ انجمن مسیحی آمده است تا به من و گفت: “آه خدای من شما ضد مسیحی!'”

“نیز وجود دارد یک علامت دلار اما هیچ کس به من می آیند از فدرال رزرو و یا وزارت خزانه داری گفت:” چگونه شما جرات حمله ارز ایالات متحده آمریکا است.'”

در حالی که اصرار او تا به حال هیچ تاسف در مورد سرپا نگه داشتن آب تصمیم به کشیدن ستاره از خوک در سال 2013 بیش از تکرار شکایت هر چند به نظر می رسد به انجام او را کمی خوب به عنوان منتقدان “هنوز هم صدای و ناله” در مورد آن, او گفت:.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

نرم افزار گرامرلی