شورای حقوق بشر سازمان ملل (UNHRC) منتشر کرده است یک تاخیر پایگاه داده از شرکت های کسب و کار در سرزمین های اشغالی فلسطین. این anodyne به خوبی مخفی سند را محکوم کرد توسط تل آویو به عنوان ” شرم آور کاپیتولاسیون.’

سند لیست 112 شرکت های فعال در مناطق اشغالی کرانه باختری از جمله شرق بیت المقدس و بلندیهای جولان. اکثریت قریب به اتفاق شرکت های اسرائیلی و تعداد آنها به طور قابل توجهی کمتر از 206 شرکت ها اشاره کرد در زمانی که این ایده از پایگاه داده در ابتدا شناور در سال 2017. آن, انتشار, یکشنبه در یک دشوار برای قرار دادن گوشه ای از UNHRC سایت است که با این حال تحریک واکنش اسرائیل و گوش خراش ترین متحد ایالات متحده است.

همچنین در rt.com ‘برنامه ای برای الحاق & آپارتاید’: فلسطین مقصر ناآرامی در کرانه ما “معامله قرن’

این گزارش یک “شرم آور کاپیتولاسیون” به ضد اسرائیل, گروه, وزیر امور خارجه اسرائیل اسرائیل کاتز به خبرنگاران گفت: در روز چهارشنبه. طرفدار اسرائیل گروه StandWithUs نام آن را “ظالمانه و ضد سامی ” لیست سیاه” و هشدار داد که “تحریم در برابر یهودیان سن-پیر ضد سامی تاکتیک.” اما گزارش سازمان ملل متحد نمی کند و حتی نشان می دهد این شرکت ها در لیست بود تحریم.

ما شرکت های ذکر شده شامل Airbnb, Expedia, TripAdvisor, General Mills, رزرو منابع و موتورولا, در حالی که هلندی شرکت کاردان NV Tahal گروه بین المللی BV Booking.com و Altice اروپا NV نیز خود را در لیست. انگلستان JC Bamford بیل Opodo و Greenkote PLC ظاهر را به عنوان فرانسه Alstom و Egis راه آهن. اسرائیل و شرکت های تابعه از کسب و کار بین المللی از جمله دلتا و Re/Max نیز در این فهرست است. برخی از 76 شرکت های دیگر مظنون به انجام کسب و کار به طور غیر قانونی در مناطق تحت اشغال “نه دیدار با استاندارد اثبات” و حذف شدند.

این گزارش اذعان می کند که “درپایگاه داده را پوشش نمی دهد تمام فعالیت های کسب و کار مرتبط با شهرک سازی و گسترش به گسترده تر فعالیت های کسب و کار در اشغال سرزمین های فلسطینی است که ممکن است به بالا بردن حقوق بشر نگرانی.” آن را نیز پوشش نمی دهد “غیر کسب و کار شرکت.” UNHRC است که انتظار می رود به بحث در مورد این گزارش زمانی که آن را مطابق با اواخر این ماه.

فرآیند انتخاب و تایید دخالت شرکت های غیر قانونی اشغال فلسطین و سوریه از خاک زحمت دقیق در صفحات این گزارش احتمالا به این دلیل که نویسندگان آن آگاه بودند از طوفان نقد که آمده راه خود را به عنوان به زودی به عنوان این گزارش منتشر شد. فشار شدید از آمریکا و اسرائیل نگهداری می شود اسامی شرکت های خارج از اصل گزارش است.

اسرائیل و لابی و تلاش برای جلوگیری از انتشار این لیست شامل معرفی قانون در کنگره آمریکا که مجازات هر شرکت تعطیل از اسرائیل به عنوان “تسلیم” به طرفدار فلسطینی کازار تحریم جنبش با مجازات قانونی.

در حالی که سازمان ملل متحد کمیساریای عالی حقوق بشر میشل باشله تاکید کرد که “این گزارش با ارائه یک حقوقی خصوصيات فعالیت در سوال” – با وجود شهرک سازی خود را که غیر قانونی تحت قوانین بین المللی است – آن است که در حال حاضر در حال بازدید توسط اسرائیل و متحدان آن به عنوان محکومیت و آنها باید شروع به ضربه زدن به در کنند.

همچنین در rt.com اسرائیلی ها ما را متهم به انتخابات دخالت زمان از مغلوب ساختن پیشی جستن ‘طرح صلح’

جناح راست اسرائیل و لابی گروه های غیر دولتی نظارت به نام در شرکتهای پذيرفته شده به “اقدام قانونی علیه مقامات سازمان ملل متحد که در تهیه این لیست و کسانی که در انتشار آن ادعاهای دروغین” اصرار آمریکا و اسرائیل به “ارزیابی مجدد روابط خود را” با شیلی ،

نه هر کس واکنش مخالف بود به این گزارش آزاد است. دیده بان حقوق بشر جشن “مدتها در انتظار” انتشار داد که “به انجام کسب و کار با شهرک های غیر قانونی است که برای کمک به ارتکاب جنایات جنگی است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

نرم افزار گرامرلی