اسرائیل بسته مرزها به همه غیر مقیم خارجی ها به عنوان موارد سنبله 40 درصد در یک روز

غیر مقیم خارجی ها دیگر نمی خواهد اجازه ورود به اسرائیل به عنوان تعدادی از تایید coronavirus موارد در کشور شروع به پریدن کرد 40 درصد در 24 ساعت و در برخی مناطق از جمله بیت المقدس آماده شدن برای کل مستند.

اسرائیل اعلام کرد پتو ممنوعیت اتباع خارجی در روز چهارشنبه با یک استثنا برای ساکنان غیر شهروند. این کشور در حال حاضر 427 تایید موارد coronavirus به گفته مقامات پزشکی.

همچنین در rt.com اسرائیل به استفاده از ‘ضد تروریسم’ فناوری برای نظارت بر آلوده شهروندان به نتانیاهو اعلام ” جنگ ” در coronavirus

با توده تست در مورد نورد می شود, مورد اعداد به احتمال زیاد موشک تا بیشتر وزارت بهداشت مدیر کل موشه نوار Siman-ترو گفته رادیو ارتش اسرائیل هشدار داد “ما را در رسیدن به یک وضعیت که در آن بسیاری وجود دارد صدها نفر از بیماران جدید در هر روز و احتمالا بیشتر.” نتانیاهو متعهد به انجام حداقل 3000 coronavirus آزمون در هر روز در تماس با اسرائیلی ها به بازی بخشی خود را با ماندن در خانه و ارسال به سطح بی سابقه ای از cyber-نظارت بر استفاده از تکنولوژی ظاهرا توسعه یافته برای مبارزه با تروریسم است.

تشکیلات خودگردان فلسطین نیز محکم کردن کنترل جنبش در کرانه که 44 تایید coronavirus موارد است. هیچ حرکت بیشتر به یا از بیت لحم مجاز خواهد بود و ساکنان شهر و دو شهرهای نزدیک شده اند دستور داد به باقی می ماند در داخل خانه از پرسنل پزشکی, PM, محمد Shtayyeh اعلام کرد. فلسطینی ها مشغول به کار در اسرائیل شهرک غرب بانک دیگر مجاز به انجام این کار.

هیچ مورد شناسایی شده اند در غزه و هیچ مرگ و میر ثبت شده از Covid-19 یا اسرائیل یا فلسطین.

اسرائیل است و نه فقط سرکوب جنبش های داخل و خارج از کشور است. اورشلیم شهردار موشه شیر گفت: اورشلیم پست که در مجموع مستند به احتمال زیاد خواهد شد اعلام کرد در دو روز آینده, اما اعتراف او به طور کامل درک آنچه که مستلزم اشاره به این که در آن همه چیز است اما غیر ممکن به “نزدیک شهر به طور کامل به طوری که هیچ یک از برگ و هیچ کس می آید.”

همچنین در rt.com شما ببینید بسیاری از درد و رنج اما می توانید انجام دهید بسیار کمی’: ایتالیایی پرستار انفجار به اشک توصیف Covid-19 مبارزه به RTs Ruptly

این شهرستان دارای مهر و موم کردن تمام فلسطینی گذرگاه و تخریب خانه های فلسطینی را گزارش نمی کند با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس. حداقل نه فلسطینی دستگیر شدند هانزا روز چهارشنبه در اورشلیم و رام الله و Qalqilya با توجه به رسانه های محلی.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im