اسرائیل اعلام کرد 14-روز “انزوا” برای هر کسی وارد این کشور در تلاش برای مبارزه با کروناویروس گسترش

هر کسی ورود به اسرائیل نیاز به رفتن را از طریق 14 روز در قرنطینه بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل اعلام کرد به عنوان بخشی از تلاش برای مبارزه با گسترش coronavirus.

اندازه گیری اعمال خواهد شد فورا برای تمام شهروندان اسرائیلی از بازگشت به این کشور و آن اثر را برای غیر شهروندان در روز پنج شنبه. اتباع خارجی که نمی تواند ثابت کند به مقامات آنها باید این منابع را به خود قرنطینه به مدت دو هفته نمی خواهد اجازه ورود به کشور است. اندازه گیری برای دو هفته.

“این یک تصمیم دشوار اما ضروری است برای حفظ بهداشت عمومی و بهداشت عمومی قبل از همه چیز” نتانیاهو گفت: در یک بیانیه عمومی.

محققان اسرائیل شده اند سخت در محل کار در حال توسعه یک واکسن. Ujgfiud Akunis اسرائیل, وزیر علوم و فناوری و ستایش دانشمندان در جلیل موسسه تحقیقات (MIGAL) که به گفته آنها می تواند یک واکسن در سه هفته و آماده برای توزیع در 90 روز.

“تبریک به MIGAL در این بازی هیجان انگیز دستیابی به موفقیت. من مطمئن هستم که وجود خواهد داشت بیشتر و پیشرفت سریع را قادر می سازد ما را به ارائه یک نیاز پاسخ به قبر جهانی COVID-19 تهدید” Okunis گفت: در پاسخ به اخبار.

اسرائیل 14 روز در قرنطینه یکی از شدید تر واکنش به گسترش رمان coronavirus دوبله COVID-19 میکنند. ایتالیا است که بیشتر تحت تاثیر قرار کشور در اروپا تبدیل شده خود را در کل کشور به یک “منطقه قرمز” و ممنوع اعلام کرد اما آنها در برخورد با بیش از 9000 موارد گزارش شده و نزدیک به 500 مرگ و میر.

اسرائیل تا کنون 42 موارد گزارش شده از coronavirus و هیچ مرگ و میر.

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de