نیست که نژاد پرست? فرماندار کنتاکی پاکستان برای ‘اولویت’ بهداشت و درمان رایگان برای مردم Amerians

فرماندار کنتاکی اندی Beshear در نظر دارد به قرار دادن دلار به اطمینان تمام از دولت های آفریقایی-آمریکایی ساکنان بهداشت و درمان با استناد به ‘نابرابری در Covid-19 درمان – بود که به طور کامل تامین شده توسط دولت فدرال است.

“من معتقدم که مراقبت از سلامت یک حق اساسی بشر,” Beshear یک دموکرات روز دوشنبه گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در فرانکفورت. در حالی که او فعالیت در ارائه آن برای همه “به من شده است در تلاش برای شنیدن از کسانی که به صدا در نابرابری …از آن زمان به اولویت بندی در سیاه و آفریقایی-آمریکایی جوامع بنابراین ما در حال رفتن به انجام این کار است.”

“ما در حال میخوام شروع تلاش برای پوشش 100 درصد از افراد در ما سیاه و آفریقایی-آمریکایی جوامع” Beshear گفت. “ما میخوایم قرار دادن دلار پشت آن است.”

هر سیاه Kentuckian باید “امضا برای نوعی از پوشش” Beshear گفت. او مطمئن نیستید که دقیقا چگونه است که ممکن است انجام شده و اضافه کرد که او با هدف گسترش مدیکر یا پزشکی – برنامه های فدرال برای سالمندان و فقرا – به کسانی که بدون بیمه درمانی خصوصی است.

در حالی که اجتماعی مراقبت های بهداشتی است نه یک رمان موقعیت برای یک دموکرات – ورمونت سناتور برنی ساندرز زد برای این حزب نامزدی ریاست جمهوری در همان پلت فرم – Beshear اولین بار است که به نوبه خود ایده جهانی بهداشت به چه مقدار به یک نژادی اولویت سیاست.

به عنوان اعتراض به پلیس به قتل جورج فلوید در مینه سوتا در سراسر ایالات متحده و خشونت تبدیل شد, مشاهیر و شرکت های مسابقه خود را برای نشان دادن عدالت اجتماعی با اهدای اعتبار به زندگی ماده و گروه های دیگر.

بارگذاری یک گام به پیش رفت و در هفته گذشته چشم پوشی تحویل هزینه به صورت سیاه و سفید “-متعلق به رستوران” در ایالات متحده و کانادا است. Uber تعهد به همچنین ترویج این کسب و کار در آن برنامه مطرح شده پرسش که آیا چنین آشکار نژادی اولویت مجاز است تحت حقوق مدنی در آمریکا ،

همچنین در rt.com Uber لغو تحویل هزینه به صورت سیاه و سفید, کسب و کار, مبارزه با نژاد پرستی ، تبعیض بیشتر!

حداقل با توجه به Covid-19 اما وضعیت بیمه از هر آمریکایی – از جمله Kentuckians از هر نژاد – شده است به طور کامل بی ربط پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد در اوایل ماه آوریل است که ارائه دهندگان خدمات درمان هر کسی که آلوده به ویروس coronavirus خواهد بود بازپرداخت توسط دولت فدرال در مدیکر نرخ باعث منتقدان به تگرگ آنچه آنها به عنوان “مدیکر برای همه است.”

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de