نیست که مدیکر برای همه’? مغلوب ساختن پیشی جستن دولت رول جالب طرح بودجه Covid-19 درمان در آمریکا

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفته است که در نظر دارد برای پرداخت به ارائه دهندگان خدمات درمان coronavirus بیماران در ‘مدیکر نرخ و منع اضافی حسابداری – در اثر آزمایش یک شاخص پیشرو پیشنهاد برای ملی بهداشت و درمان.

“ما خواهد شد ارسال پول به ارائه دهندگان خدمات از طریق همین مکانیزم استفاده می شود برای تست” بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر به خبرنگاران گفت: روز جمعه با اشاره به 100 میلیارد دلار بودجه اختصاص داده شده برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در مراقبت محرک عمل می کنند.

دولت بازپرداخت خواهد شد هر گونه بیماران با Covid-19 که فاقد بیمه درمانی در مدیکر نرخ و ممنوعیت آنها از “تعادل-صدور صورت حساب” آن دسته از بیماران آذر اضافه شده و اشاره کرد که این را به میلیون ها نفر از تازگی بیکار و در نتیجه بیمه – آمریکایی ها یک معامله بهتر از سقوط در “Obamacare به” بیمه مبادلات.

این فرار نیست توجه باراک اوباما رئیس جمهور سابق بهداشت و درمان تزار اندی Slavitt که اشاره کرد که اساسا این مبلغ به “مدیکر برای همه” – یک پیشنهاد برای تک پرداخت کننده بهداشت و درمان و پشتیبانی توسط سناتور برنی ساندرز به عنوان بخشی از پیشنهاد خود را برای نامزدی ریاست جمهوری حزب دموکرات.

آذر اعلام مقدار به یک فیلد آزمون ساندرز پیشنهاد در زمانی که اقتصاد آمریکا شده است فلج هفته طولانی خاموش کردن دستور به عنوان یک اندازه گیری به سرعت گسترش coronavirus.

در ضمن جریان اصلی دموکرات ها – مانند استقرار مورد علاقه جو بایدن و 2016 نامزد هیلاری کلینتون – باید clamored برای دولت به بازگشایی Obamacare مبادلات محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن برای انجام این کار تنها به “outflanked از چپ” توسط کاخ سفید است.

مراقبت عمل بلند پروازانه 2.2 تریلیون دلار بسته به تصویب کنگره هفته گذشته در نظر گرفته شده برای مقابله با این بیماری همه گیر بلکه جبران اقتصادی خرید اینترنتی از اقدامات اعمال شده برای مبارزه با گسترش آن. از جمعه های ما ثبت شده تقریبا 274,000 موارد Covid-19 با بیش از 7000 مرگ و میر.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de