این است که حیوان خانگی خود را در معرض خطر از Covid-19? به عنوان 1st سگ به قرارداد coronavirus می میرد ما به بررسی شواهد

پیتر اندروز یک ایرلندی علم روزنامه نگار و نویسنده در لندن است. او در زمینه علوم زندگی و فارغ التحصیل از دانشگاه گلاسکو در رشته ژنتیک

دو هفته پیش RT گزارش اولین مورد شناخته شده از یک سگ داشتن قرارداد coronavirus. در حال حاضر آن را غم انگیز است که به گزارش این سگ مرده است… اگر چه ظاهرا نه از ویروس خود را.

سگ اول قرنطینه در فوریه 26 بعد از صاحب آن گرفتار coronavirus در ماه فوریه است. سگ بینی و دهان و حفره نشان داده بود ضعیف نتایج مثبت برای جدید کروناویروس. آن بینی سواب تمام آزمایش مثبت تا مارس 9, اما از مارس 12 نتایج آزمون شروع به دوباره منفی.

دو سگ و یک گربه نیز در قرنطینه هنگ کنگ بندر هنگ کنگ-Zhuhai-ماکائو پل که در آن وجود دارد یک حیوان نگهداری تاسیسات. اما هیچ کدام آزمایش مثبت برای coronavirus ساخت این سگ پشمالوی سیاه پومرانیا تنها مورد شناخته شده در سراسر جهان از یک غیر انسان با این ویروس.

همچنین در rt.com مرد بیمار دوست: اولین مورد گزارش شده از انسان به حیوان انتقال نشان می دهد مردم می توانند آلوده سگ با Covid-19

صاحب سگ است که ایوان چو Hau یی 60 سال بود که در ابتدا به بیمارستان منتقل شد اما بهبودی کامل و بازگشت به خانه در 8 مارس. ویروسی نمونه از خانم یی و سگ او و تعيين توالی شد و ژنتیکی تقریبا یکسان نشان می دهد که او تا به حال به احتمال بسیار زیاد داده شده و آن را به سگ خود را. برخی از خانم یی را در تماس نزدیک نیز قرارداد Covid-19.

بیش از آخر هفته و پس از اتمام دو هفته دوره قرنطینه و متوالی منفی نتایج آزمون, سگ خانه فرستاده شد. اما پیشرفت های اخیر در این مورد منحصر به فرد است یک مرض یکی. جنوب چین صبح پست آموخته از هنگ کنگ کشاورزی شیلات و وزارت حفاظت از محیط زیست (AFCD) که سگ مرده در روز دوشنبه. آنها منتشر شده این بیانیه به شرح زیر: “گروه های آموخته شده از صاحب سگ است که آن را در تاریخ 16 مارس.”

سال سگ

سگ به یک دختر 17 ساله سگ پشمالوی سیاه پومرانیا ساخت آن بسیار قدیمی در سال سگ اگر چه کوچکتر نژاد مانند Pomeranians آیا تمایل به زندگی طولانی تر از بزرگتر نژاد. راه قدیمی از مد افتاده از محاسبه سگ ‘سن انسان” است ضرب هفت و هفت بار 17 119—بالاتر از قدیمی ترین زندگی انسان است. اما کارشناسان حیوانی را اختراع تصفیه شده بیشتر روش پوسته پوسته شدن یک سگ سن بر اساس چه اندازه آن را با توجه به این که سگ شده اند که حدود 84 در سال های بشر است. این را قرار داده و آن را به خوبی به خطر جمعیتی برای Covid-19 اگر آن را یک انسان که شاید توضیح می دهد که چرا مالک نگران بود به اندازه کافی به آن را آزمایش پس از او خودش بیمار با این بیماری است.

همچنین در rt.com دستور از بار: می خواهم یک حواس پرتی از coronavirus? دریافت BoJo را پوچ داستان… یک جعلی

با توجه به هنگ کنگ AFCD, “مالک گفت که او مایل به [اجازه] کالبد شکافی برای بررسی علت مرگ.” بنابراین, ممکن است ما هرگز نمی دانید دقیقا چه به کشته شدن این فقیر پوچ—که آیا آن را طاعون در حال حاضر ravaging انسان گونه و یا به سادگی می شود. آن است که غیر ممکن است به ویژگی های آن مرگ به Covid-19 دلیل به بهترین هنگ کنگ دانشمندان دانش آن را پاک ویروس قبل از اینکه اجازه خانه.

این ویروس نمی تواند انجام داده اند سگ پیر سلامت بسیار خوب است. تصور کنید اگر آن را یک فرد مسن به جای یک سگ که قرارداد یک ویروس تنفسی و پاک اما هنوز هم درگذشت یک زمان کوتاه بعد. این ویروس می تواند آسیب سیستم ایمنی بدن فقط به اندازه کافی برای قرار دادن سگ در خطر مرگ است. شاید مصیبت جدا بودن از صاحب آن و سبک و در معرض عموم توسط HazMat مناسب دانشمندان به مدت دو هفته (حتی زمانی که تحت درمان با دقت و حرفه ای) بیش از حد بود برای پیر پوچ و تن گذشته خود را حل و فصل.

این به چه معنی برای من حیوان خانگی ؟

ادامه مطلب

1

شده است وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات در مورد پرواز در اطراف این مورد با چه کسانی و دیگر سازمان های مشتاق به سرعت واکنش نشان می دهند با اصلاح توصیه های خود را در مورد حیوانات خانگی و coronavirus به عنوان به زودی به عنوان آن را تایید کرد که این سگ تا به حال آزمایش مثبت است.

هنگ کنگ کشاورزی شیلات و وزارت حفاظت از محیط زیست را (AFCD) زمان مشاوره به شرح زیر است: “ما قویا توصیه است که پستانداران حیوانات خانگی از جمله سگ و گربه از خانواده ها ، افراد آلوده باید تحت قرنطینه… برای حفاظت و بهداشت حیوانات.”

در همین حال که ایالات وب سایت زیر: “تا به امروز هیچ مدرکی وجود ندارد که حیوانات خانگی می تواند به گسترش این بیماری است.” آنها توصیه می کنند که تا زمانی که تحقیقات بیشتری انجام می شود مردم بیمار با Covid-19 محدود کردن تماس با حیوانات خانگی و حیوانات دیگر و پوشیدن facemasks اگر ممکن است. آنها همچنین توصیه می کنند که به طور معمول مردم و فرزندان خود را باید شستن دست های خود را پس از تماس با حیوانات خانگی در هر صورت به عنوان ماده مدفوع حاوی E. coli می تواند انتقال از حیوانات خانگی.

پس چه بلند و کوتاه از این داستان ؟ می توانید حیوان خانگی خود را دریافت Covid-19 یا نه ؟ پاسخ به نظر می رسد بله می توانید در تئوری و به احتمال زیاد منبع شما است. اما بعید است که حیوان خانگی می تواند انتقال آن به افراد دیگر در خانواده شما یا در واقع هر حیوان دیگر. و بر این اساس یک مورد وجود دارد و نه حتی یک پیشنهاد – تا کنون – که سگ خود را بیمار می شود.

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im