‘این است sh*t حتی در مورد جورج فلوید کنه؟’: خشم UFC قهرمان Jon Jones طول می کشد در اعتراض به خرابکاری (تصویری)

UFC نور قهرمان سنگین وزن جان جونز در زمان قانون را به دست خود خود را به عنوان او پنجه خرابکاری در مرکز شهر آلبوکرک نیومکزیکو در میان ادامه ناآرامی ها در آمریکا پس از مرگ جورج فلوید.

در یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده با 5 میلیون Instagram followers, Jones, مواجه, یک جفت از نقاب جوانان بودند که حمل قوطی اسپری در تظاهرات یکشنبه شب.

“من از این اسپری می توانید” جنگنده شنیده می شود فریاد او به عنوان شرح زیر است یکی از جوانان به جاده ها است.

پس از او دست بر آن جونز تبدیل توجه خود را به یک balaclava چادری جوانی در پیاده رو نیز او را مجبور به دست و متخلف مورد.

در یک پیام همراه با کلیپ جونز ساخته شده موضع خود را روشن در تخریب گسترده در سراسر ایالات متحده.

“این است sh*t حتی در مورد جورج فلوید کنه?!?” جونز fumed.

“چرا f*ck شما پانک یک** نوجوانان از بین بردن شهر ما!??

“به عنوان یک جوان سیاه به من اعتماد کن من نا امید به عنوان به خوبی. اما این راهی است که ما شروع به ایجاد یک وضعیت بد بدتر است.

“اگر شما واقعا دوست دارم برای 505 [New Mexico] محافظت از خود را sh*t.

“همه شما پیر سر نیاز به صحبت می کنند تا در تماس با اعضای خانواده خود و به آنها بگویید به خانه آمده امشب.”

همچنین در rt.com تماشای خنده غارتگران روشن کردن شیکاگو نایک فروشگاه در کمتر از یک دقیقه

جونز’ اقدامات برنده ستایش از پیروان خود را با ناشر ست Semilof نوشتن: “کار بزرگ جان! زمان را به خیابان های ما و جوامع ما محافظت.”

“Lol آنها را به اشتباه یکی” یکی دیگر از طرفداران پاسخ داد.

در مقایسه با بسیاری از نقاط ایالات متحده آلبوکرک دیدم تا حد زیادی مسالمت آمیز تظاهرات یکشنبه شب بیش از مرگ Floyd – آفریقایی آمریکایی کشته شده به دست پلیس در مینیاپولیس هفته گذشته است.

شورش و غارت ضربه مینیاپولیس و دیگر شهرستانها عمده از جمله آتلانتا و شیکاگو و واشنگتن باعث جرم پلیس استقرار و استفاده از ما گارد ملی.

همچنین در rt.com College Football Hall of Fame در آتلانتا تخریب غارت اعتراض در جورج فلوید مرگ (تصویری)

در علاوه بر این به های اخیر در مبارزه با جرم و جنایت جونز قفل شده در یک نبرد یک نوع متفاوت با UFC رئیس دانا سفید بیش از یک تلخ پرداخت اختلاف است.

سفید را متهم جونز, 32, از درخواست 30 میلیون دلار به صورت بالقوه superfight برابر سنگین وزن نیروگاه فرانسیس Ngannou دیدم که مذاکرات برای دوره پاییز از طریق تقریبا بلافاصله.

جونز را رد کرده است کسانی که ادعای اما متهم سفید نه ارزش نهادن به خدمات خود را به شدت به اندازه کافی به عنوان کسی که به طور گسترده ای در نظر گرفته به عنوان یکی از بزرگترین مبارزان MMA از همه زمان.

همچنین در rt.com UFC قهرمان Jon Jones نکات در بوکس سوئیچ به عنوان Dana White او را متهم ‘خدشه دار کردن او شهرت خود در تلخ پرداخت ردیف

جونز گفت که او “تخلیه” خود UFC نور عنوان سنگین وزن به عنوان یک نتیجه از این ردیف نیز اشاره به یک سوئیچ به بوکس و ادعا او می تواند کسب درآمد بیشتر به صورت یک جلسه در حلقه از او برای سه مسابقات در هشت ضلعی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de