است وجود دارد یک دکتر در خانه ؟ ایالتی نوادا پزشکی تیم که ممنوع مالاریا دارو برای coronavirus فاقد صلاحیت

نوادا بالا مقامات بهداشتی فاقد صلاحیت یکی ممکن است انتظار می رود در رهبران ساخت بهداشت عمومی توصیه هایی برای ما, اما آن را متوقف کرده و آنها را از حمله به یک پتانسیل Covid-19 درمان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان در نوادا دولت در بخش بهداشت و درمان باید نقل مکان کرد و آسمان و زمین برای جلوگیری از پزشکان در کشور از تجویز داروها دو رئیس جمهور تلقی امیدوار کننده برای درمان coronavirus اصرار او به اندازه کافی واجد شرایط برای نظر او به سنگین تر بودن از عدم اجماع پزشکی. اما چند توییتر کارآگاهان کشف شده در یکشنبه که این “حرفه ای” به نظر نمی رسد که تمام مجوزهای لازم و مدارک به عمل دارو در ایالات متحده یا نه.

همچنین در rt.com شیطان در جزئیات: رسانه جهش به سرزنش و تهمت برای مرگ مردی که خود دارو با مخزن ماهی تمیز کننده حاوی کلروکين

در خواست خود را از دولت مشاوران پزشکی نوادا فرماندار استیو Sisolak ممنوع استفاده از FDA تایید شده مالاریا داروهای هیدروکسی کلروکین و کلروکين به درمان coronavirus در اورژانس منظور صادر شده در روز سه شنبه.

منظور محکم محدود عرضه مواد مخدر محدود کردن و حتی غیر coronavirus موارد به عرضه 30 روز. Sisolak یک دموکرات توضیح داد که اندازه گیری ایمنی برای جلوگیری از احتکار از مالاریا داروها و اطمینان از ادامه عرضه به بیماران که به شدت به آنها نیاز دارید.

هل دادن بلندترین برای محدودیت شده بود احسان Azzam, نوادا, افسر ارشد پزشکی. در حالی که Azzam دارای مدرک کارشناسی ارشد و تجربه قبلی در محیط زیست و بهداشت عمومی و اپیدمیولوژی انجام مدارک مورد نیاز برای برگزاری این دولت پست تنها تجربه در واقع طبابت آمد از یک گروه زنان و زايمان در یک آفریقایی بیمارستان بیش از دو دهه پیش.

عزام است که در نتیجه واجد شرایط به واقع عمل پزشکی در آمریکا و نه او هر گونه تجربه در درمان شرایط تنفسی و مشاوره خود را به Sisolak به نظر می رسد برخی به انگیزه بیشتر توسط anti-مغلوب ساختن پیشی جستن از احساسات واقعی نگرانی. روشن نیست که چگونه بسیاری از بیماران مبتلا به مالاریا نوادا به طور معمول می بیند در یک سال داده شده – پشه-بیماری منتقله از راه بسیار نادر در آمریکا بود و حتی اعلام حذف شده در سال 1951 توسط مراکز کنترل بیماری – اما این تصمیم به اصل قرار داده و آنها را جلوتر از پتانسیل افراد مبتلا به کروناویروس مطرح شده برخی ابرو به ویژه در میان تهمت حامیان آشنا با رئیس جمهور علاقه به مواد مخدر.

و نه آن را تنها عزام به طور بالقوه توزیع بی حد و حصر مشاوره پزشکی به Nevadans. محقق دیگری با اشاره به این که هر دو نوادا پزشکی اپیدمیولوژی و اپیدمیولوژی دولت نیز به نظر می رسید به فقدان مدارک لازم برای “تصمیم گیری های پزشکی مربوط به بیماری های عفونی.” پزشکی اپیدمیولوژی استفانی وودوارد دارای درجه دکتری در روانشناسی نیست اپیدمیولوژی و یا بهداشت عمومی; در حالی که دولت اپیدمیولوژی ملیسا زیرچشمی نگاه کردن بولاک فقط یک کارشناسی بهداشت محیط زیست. در حالی که او سر سیاهی او را پیشرو نقش مدیریت های مختلف محلی بیماری شیوع او فاقد حتی یک کارشناسی ارشد در بهداشت عمومی و نه زن به نظر می رسد با حضور در دانشکده پزشکی.

بسیاری در رسانه های اجتماعی شوکه شدند که وجود دارد نه تنها یک تمرین پزشکی دکتر در میان این سه نفر و یک درخواست به یاد Sisolak به عنوان فرماندار حتی شروع به حرکت جمع آوری.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im