نانسی پلوسی آورده است که یک تیم از نمایندگان کنگره آمریکا به مونیخ استدلال عاشقانه که حذف Huawei فن آوری است که در مورد نگه داشتن دموکراسی تا زمانی که یک غیر مومن مداخله توسط یک دیپلمات چینی چپ او سختی مواجه میکند ،

“امنیت ملی, اقتصاد و ارزش همه با هم روی Huawei موضوع” پلوسی اعلام کرد در سومین روز از کنفرانس امنیتی مونیخ (کارشناسی ارشد) زیرپا بخش عمده ای از او خبری به هواوی و پکن “دیجیتال استبداد.”

1

اتخاذ یا نه اتخاذ Huawei راه حل – به خصوص خود را 5G محصولات – “در مورد انتخاب استبداد به دموکراسی در بزرگراه اطلاعات” او اصرار داشت تشبیه روند به “قرار دادن دولت و پلیس در جیب هر مصرف کننده در این کشور است.

به عنوان کسی که کمک کرد تمدید NSA جاسوسی قدرت دو سال پیش پلوسی عاقلانه تصمیم به خودداری از ذکر ما توده نظارت معروف در معرض توسط ادوارد اسنودن و دیگر خبرچین.

او همچنین موفق به گفتن آنچه که باعث می شود امریکا نظارت دموکراتیک تر از آن است که نسبت به هواوی. او پس از آن سخنان اما برگ ریزان برخی از نور در امریکا منطق پشت هدف قرار دادن چینی غول تکنولوژی.

“چرا ما به مجوز برای چینی ها به مستقیم ترافیک در آن اطلاعات بزرگراه آینده؟” سخنران خواسته با صراحت گفت “بزرگ وجود دارد قیمت را پرداخت.”

پلوسی در زمان هدف در Huawei روز قبل از زمانی که او یک سخنران اصلی در کارشناسی ارشد شنبه پنل. او پرشور در سخنرانی تحویل از یک autocue رفت و چپ چپ زمانی که فو یینگ سابق چینی ایران به انگلستان و یک دیپلمات حرفه ای به سرقت برده نشان می دهد.

“من فکر می کنم من دانش در مورد چگونه جهان کار می کند این است که فن آوری ها و ابزار” فو گفت: صحبت کردن در آرام لحن سرزنش آمیزی صوتی.

او با اشاره به این که چین تا به حال با استفاده از انواع فن آوری غرب – از جمله کسانی که از مایکروسافت و آی بی ام و آمازون – اما تا به حال “خود را حفظ, سیاسی, سیستم, سیستم رهبری حزب کمونیست آن را تهدید توسط فن آوری.”

چطور اگر Huawei technologies با 5G هستند معرفی به کشورهای غربی [آنها] را تهدید می کند, سیاسی, سیستم ؟ آیا شما واقعا فکر می کنم سیستم دموکراتیک بسیار شکننده است که می تواند تهدید های این تک hi-tech شرکت Huawei?

Pelosi نبود تنها ما رسمی در مونیخ به هم بزنید تا ترس بیش از چین است. وزیر دفاع علامت Esper و وزیر خارجه مایک Pompeo تا به حال حتی قوی تر از کلمات برای گفتن در مورد این مسئله این ادعا که Huawei 5G تکنولوژی است و بخشی از پکن “نابکار استراتژی” تضعیف زیرساخت های غربی و به عنوان “اسب تروا” از هوش.

همچنین در rt.com ‘اسب های تروجان” برای پکن هوش: Pompeo طول می کشد هدف در Huawei چینی دیگر شرکت های فن آوری

صحبت های بعد از ما بالا برنج وزیر امور خارجه چین وانگ یی استفاده می شود طبقه به آمار بازگشت. تماس با ما اتهامات “نهفته است نه بر اساس حقایق” او ارائه شده: “اما اگر ما [تغییر] موضوع دروغ از چین به امریکا و شاید کسانی که دروغ تبدیل به واقعیت؟”

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im