این است که شما جو? بایدن ماسک-عینک آفتابی دسته کوچک موسیقی جاز را پوشش می دهد کل در اولین حضور عمومی در بیش از 2 ماه

دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن sported یک چهره مخدوش کردن ترکیبی از سیاه و ماسک و عینک آفتابی سیاه و سفید در طول یک روز یادبود تاج گل-تخمگذار مراسم راه اندازی یک بهمن از الگوهای رفتاری و تمسخر از مغلوب ساختن پیشی جستن اردوگاه.

معاون سابق رئیس جمهور جرأت خود را در خارج از خانه برای اولین بار در بیش از دو ماه به ذخیره کردن یک تاج گل در Veterans Memorial Park in New Castle, Delaware در روز دوشنبه. همراه با همسر و یک سرویس مخفی جزئیات بایدن عینک سیاه, ماسک صورت رنگ احتمالا نماد عزاداری. همراه با علامت تجاری خود را سیاه و سفید عینک آفتابی هوانورد, اما دریافت کنید تا در سمت چپ کمی از چهره اش قابل مشاهده است.

همچنین در rt.com ‘حزب دموکرات می تواند انتخاب کنید یک لیوان از آب به عنوان نامزد’: مغلوب ساختن پیشی جستن میدارد جدا بایدن & مذاکرات ‘دولت’ در مصاحبه و سافتبال (persian)

مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان ایران نادر ظاهر توسط نامزد که تنها دیده شده توسط لینک ویدئو از زیرزمین استودیو از مارس 15 میان آنچه به طور معمول خواهد بود اوج مبارزات انتخاباتی شود. تضاد بین رئیس جمهور که infamously حاضر به پوشیدن ماسک در حالی که انجام کسب و کار تا حد زیادی به عنوان معمول (منهای عمومی بزرگ تظاهرات او قبل از برگزاری coronavirus ضربه) و ماسک-روکشی بایدن بود بیش از حد برای برخی از.

بسیاری از آنها سریع به مرجع بایدن آخرین “اشتباه” است که در آن او اجازه دهید که رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی که نمی انتخاب کنید او را در ماه نوامبر “ain’t سیاه“…

…و یا فقط اشاره تاریخ خود را از متراکم پای خود را در دهان خود را به طور کلی.

در واقع نامزد گفت: بسیار کمی به خبرنگاران فراتر از “احساس خوبی به بیرون از خانه من” و تذکری برای آمریکایی ها به “هرگز فراموش نکنید که فداکاری این مردان و زنان ساخته شده است.”

دیگران به شوخی در مورد خود سرگردان بینی نیز پنهان در زیر ماسک. “منابع به من بگویید آنها قرار داده و برخی از زنان شامپو بینی به طوری که او نمی خواهد بوی هر کسی” یک کاربر snarked.

اما بایدن طرفداران شد و سریع به جشن ماسک مقایسه آن مطلوب به مغلوب ساختن پیشی جستن صورت برهنه.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de