قتل است هنوز یک جرم و جنایت ، فیلادلفیا معرفی گرفتن-و-انتشار برای غارتگران & فروشندگان مواد مخدر تا coronavirus بحران به پایان می رسد

پلیس در فیلادلفیا را متوقف ساخت دستگیری به صورت آرایه ای از جرایم از جمله مواد مخدر و سرقت و کار جنسی – اتخاذ گرفتن و انتشار سیاست برای این span از Covid-19 بحران در برخی از آنچه را دیدم به عنوان یک گام به سوی هرج و مرج.

این شهر را (شاید به درستی به نام) کمیسر پلیس دانیل یاغی دستور دراماتیک تغییر سیاست در جمعه دقیق در یک یادداشت به بیرون درز به رسانه های محلی. شروع در 17 مارس افسران آموزش داده شد تنها به طور خلاصه به بازداشت کسانی که گرفتار ارتکاب یک لیست خشکشویی غیر خشونت آمیز جرائم اعم از خودرو و خرده فروشی سرقت – که پوشش غارت – سرقت مالکیت و توزیع مواد مخدر, تقلب خرابکاری و فحشا در میان دیگران.

پس از تایید یک مظنون هویت ماموران دستور داده بودند که به انتشار مجرم و ارسال کلیه مدارک مربوطه به وزارت کارآگاه بخش که به دنبال حکم بازداشت مدتی پس از همه گیر ترساندن می میرد – حداقل این است که این طرح است.

تعدادی از شهروندان دیدم این حرکت به عنوان یک دعوت نامه به غارتگران به شروع به پر کردن جیب خود برخی بدونم که چه جنایات دیگر ممکن است اجازه داده شود به اسلاید به عنوان پلیس به کارگردانی به دنبال راه های دیگر.

دیگران تفسیر تغییر در روش به عنوان یک درس نیاز به متمم دوم با بسیاری از تشویق هموطنان خود نظر به پیدا کردن یک راه برای دفاع از خود در صورت موج جرم و جنایت.

برخی در زمان یک رویکرد کاملا متفاوت به اخبار این برنامه ریزی را مسخره جرم sprees در حالی که فرصت خود را ارائه.

در لس آنجلس در همین حال مقامات شهرستان را کارگردانی پلیس به استناد و انتشار مجرم در هر زمان ممکن است در تلاش برای ایجاد اتاق در آن در حال حاضر شلوغ زندان و جلوگیری از گسترش ویروس در حالی که شهردار نیویورک, بیل د Blasio است که در حال حاضر در نظر بگیرد که آیا به انتشار غیر خشونت آمیز زندانیان به دلایل مشابه طرح حمایت این شهرستان از هیئت اصلاح.

همچنین در rt.com ایران در حال حاضر به طور موقت به خانه فرستاده 85,000 زندانیان بیش از coronavirus نگرانی

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im