‘است که آن را سرد در آرژانتین است؟’: بلژیک, دوچرخه سواری, روزنامه نگار به, تبعیض ردیف بیش از عکس از خبرنگار زن

بلژیک سابق pro دوچرخه سوار-تبدیل-خبرنگار سون Spoormakers تنظیم کردن تبعیض جنسی طوفان در رسانه های اجتماعی با نظرات یک خبرنگار زن در پوشش یک رویداد در آرژانتین.

در حال حاضر حذف شده, صدای جیر جیر, Spoormakers مشترک یک عکس از ESPN خبرنگار بلن Mendiguren پوشیدن پایین برش بالا و مصاحبه با یک رقیب در این رقابت ها در سن ژوئن با بلژیک اظهار نظر در Mendiguren ظاهر با نوشتن: “این است آن را سرد در آرژانتین است؟”

این پست را به خود جلب کرد منجمد پاسخ از کاربران رسانه های اجتماعی که به نام Spoormakers با اتهام تبعیض جنسی – حداقل نه از استرالیا روزنامه نگار ورزشی سوفی اسمیت.

اسمیت مشترک جیر با او تقریبا 20,000 پیروان کالایی: “به طور جدی ؟ لطفا به من بگویید این است که در ترجمه از دست داده و شما نه تنها علنا objectify یک زن جوان خبرنگار.

“صحبت از تجربه اجازه دهید من می گویند او دقیقا همان کار به عنوان شما اما به کار و مقاومت در برابر دو بار به عنوان بسیاری هنوز هم به دلیل مزخرف بود.”

Spoormakers که رقابت بین سال های 1998 و 2000 در ابتدا نشان داد هیچ نشانه ای از backpedaling بیش از این ضربه محکم و ناگهانی ئی پاسخ: “Objectify ، در می آیند. نمی رسم فمینیستی کارت در این یکی. او دقیقا می داند که آنچه او می پوشد – تی پوشیده نیست و به همین دلیل است.

“اگر من مصاحبه یک زن ورزشکار با توپ من از شما می خواهم به شوخی در مورد آن بیش از حد. و یا تماس آن با یک رسوایی است.”

عدم تمایل به قرار دادن ترمز در ردیف اسمیت شات با یک سری از پیام های نوشتن: “پس از آن تقصیر او از آنجا که شما نمی تواند متوقف شود و به دنبال او سینه? آنچه او به معنای پوشیدن یک گونی سیب زمینی بنابراین شما نمی توانید هیجان زده ؟

“اگر من یک عکس از شما در آن پست و اظهار نظر در چقدر کوچک دیک خود را به نظر می رسد در یک جفت شورت خواهد شما خوب بود؟”

اسمیت افزود: “تنها چیزی که بیشتر از توهین تحقیر زن خبرنگاران گفت که در حال حاضر یک اقلیت در ورزش حرفه ای با جنسیتی اظهارات در تلاش است تا بیشتر تضعیف و یا اخراج آنها برای اینکه به اندازه کافی شجاع به آن تماس بگیرید ، در نظر بگیرید اگر شما می خواهم بگویم آن را در مورد خود را پدر یا مادر و سپس صحبت می کنند.”

Mendiguren خودش و سپس صادر انزجار در Spoormakers به tweeting: “با تشکر از شما سوفی, این تو را, زمان, اما من واقعا امیدوارم که مردان در نهایت درک کنند که این نوع نظرات پیچیده جنسیتی موضوع است.

“ما زندگی می کنند با این نوع از خشونت جنسیتی پس از ما به دنیا می آیند. من همه را دعوت به خود بخواهید نزدیک ترین دوستان زن در مورد آن به عنوان یک گام اول است.”

که به نظر می رسد بی درنگ Spoormakers به صعود به عنوان او توییتی عذرخواهی به Mendiguren نوشتن: “آنچه که به معنای خنده دار سخن گفتن تبدیل به توهین به بسیاری از مردم است. که بد قضاوت. متاسفم.”

او سپس گسترش دعوت به خبرنگار جوان گفت: “اگر شما تا کنون در بلژیک, شما خوش آمدید برای کشف من نه brontosaurus شما فکر می کنم من هستم.”

به عنوان چیزهایی که پایه آن بعید به نظر می رسد او می خواهد او را در آن ارائه…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de