همه چیز را شکسته است ؟ زمین دارای یک ‘نشت هسته ای” و در نتیجه غنی از آهن گدازه فوران پژوهشگران

در حال رشد در میان اضطراب بیش از coronavirus همه گیر آن را خوب خواهد بود اگر ما می تواند حداقل تکیه بر استحکام از زمین است. فکر می کنم دوباره می گوید: یک مطالعه جدید که لایه درونی از سیاره ما این است که تخلیه مواد فلزی.

زمین مذاب هسته ای ممکن است نشت آهن به گفته دانشمندان در دانشگاه کالیفرنیا ،

این مطالعه به این نتیجه رسیدند که افت دما از سیاره ما آهن مایع در هسته بیرونی سنگی گوشته می کشد سنگین تر از آهن ایزوتوپ را به سمت سطح زمین در حالی که سبکتر از ایزوتوپ آهن باقی می ماند در داخل هسته است.

همچنین در rt.com سازمان دیده بان اندونزی Krakatoa آتشفشان ارسال گنده plumes از گدازه & خاکستر در هوا

این کشف می تواند در خدمت به عنوان دستیابی به موفقیت در چگونه ما درک می کنیم پیاز مانند لایه ها در زیر خاک و به خصوص هسته گوشته تعامل است.

محققان یافته ها همچنین می تواند به طور بالقوه توضیح دهد که چرا وجود دارد بیشتر از آهن سنگین ایزوتوپ در گوشته سنگ به عنوان مواد دیگر را تشکیل می دهند که زمین را لایه — آشکار است که هسته ای شده است تراوش فلزات سنگین برای مدتی.

“نتایج نشان می دهد آهن از هسته بوده است نشت به گوشته برای میلیاردها سال” گفت: سرب نویسنده چارلز Vrybalko.

برای کسانی که به خصوص علاقه مند در آنچه اتفاق می افتد از 1800 کیلومتر (از 2900 متر) در زیر سطح زمین را مطالعه کرده است یکی دیگر از جذاب پیدا کردن: چکه کن هسته ای است و به احتمال زیاد مسئول سطح بالای آهن و رسوبات موجود در فوران های آتشفشانی در سواحل Samoa و هاوایی.

همچنین در rt.com دانشمندان کشف ‘missing link’ در سیاه چاله تکامل پس از تشخیص ستارگان قتل

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im