“غیر مسئولانه که زندگی خود را در خطر است’: اسپانیایی فا, رئیس, انتقاد شدید ایده coronavirus تست برای فوتبالیست

اسپانیایی فدراسیون فوتبال رئیس لوئیس Rubiales آمار را در این ایده از تست بازیکنان فوتبال برای coronavirus نام تجاری تصمیم “unpatriotic” هنگامی که او می گوید وجود دارد بیشتر در معرض خطر افرادی که نیاز به آزمون.

La Liga سر خاویر Tebas درخواست کرده است که تمام 42 تیم در اسپانیا دو بخش آزمایش می شود جرقه واکنش تند از رقیب رسمی Rubiales – چه کسی گفت که مردم با علائم شدید باید در اولویت قرار گیرد.

ادامه مطلب: ‘اگر ویروس رفتن نیست به پرسپولیس, پرسپولیس می رود به ویروس”: ابراهیموویچ راه اندازی ‘ضربه coronavirus’ کمپین

من فکر می کنم آن را غیر مسئولانه است که بیماران با خطر بیشتری در رقابت با زندگی خود را در خطر,” Rubiales گفت.

آن را مناسب نمی تواند با استفاده از آزمون [در باشگاه] هنگامی که مردم وجود دارد که نیاز به آزمون. آن را نتواند به دیدن واقعیت.”

اسپانیایی رئیس فدراسیون فوتبال تاکید کرد که کسانی که از ارسال تست به باشگاه های فوتبال “عدم همبستگی” زمانی که بیمارستان های محلی “در حال اجرا هستند.”

همچنین در rt.com رومن آبراموویچ برای پوشش هزینه باز کردن چلسی, ورزشگاه هتل برای کارکنان بیمارستان مبارزه با COVID19

مقامات گفته اند به این که: “اگر کسی یک آزمون و ماسک و دستکش و دست آنها را بیش از.’ بیمارستان ها در حال اجرا هستند. انگار کسی از ارسال تست به باشگاه: که عدم همبستگی آن حتی می تواند غیر قانونی است. [Tebas] باید شرمنده. ما نمی خواهیم که, و آن را ضد میهنی.”

اسپانیا تبدیل به یکی از کشورهای در سخت ترین ضربه مرگبار Covid-19 ویروس تقریبا با 14,000 موارد رسمی و ثبت شده در منطقه.

تعدادی از مشخصات بالا از بازیکنان فوتبال نیز آلوده به این بیماری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de