‘طنز مرده است’: Pompeo چین را متهم به تلاش برای ‘انکار هنگ Kongers صدا’ به عنوان پلیس در آمریکا شخم به معترضان

در میان تظاهرات علیه خشونت پلیس و تهدید به از بند باز کردن نظامی بر ما شهروندان مایک Pompeo متهم چین از انکار شهروندان یک صدای بیش از آن امتناع اجازه داری برای قربانیان قتل عام میدان تیان آن من.

پلیس در هنگ کنگ را تکذیب کرد, مجوز, سازمان, برای اولین بار در 30 سال به برگزاری سالانه مراسم با استناد به نگرانی بیش از Covid-19 ویروس.

در سهشنبه, صدای جیر جیر, وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo گفت: “پکن قصد” به وضوح “به انکار هنگ Kongers یک صدا و یک انتخاب است.” بالا دیپلمات تنظیم شده است برای دیدار با میدان تیان آن من بازماندگان در وزارت امور خارجه روز سه شنبه بعد از ظهر با توجه به عمومی خود را برنامه.

Pompeo جالب تفسیر حقوق بشر در هنگ کنگ یک روز پس از رییس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید کاملا “تسلط” جنبشهای اعتراضی و شورش برانگیخت توسط پلیس وحشیانه به قتل از جورج فلوید در مینیاپولیس.

روزهای اخیر را دیده اند و افسران پلیس در آمریکا شخم وسایل نقلیه به گروه های مسالمت آمیز معترضان به شدت گرفتن خشونت در سراسر شهرستانها متعدد. افسران شلیک گلوله های لاستیکی و گاز اشک آور در تظاهرات با تجمع در مقابل ساختمان کاخ سفید در روز دوشنبه. در همین حال پلیس در ویرجینیا فیلم برداری شد شلیک گاز اشک آور در زانو معترضان دقیقه قبل از یک شهر مقررات منع رفت و آمد به اثر رفت در روز دوشنبه.

همچنین در rt.com سازمان دیده بان به عنوان Virginia police fire گاز اشک آور در زانو معترضان با دست در هوا

تهمت شکایت کرده که دیروز متحده تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است استفاده می شود به اندازه کافی خشونت برای سرکوب ناآرامی های مدنی. در سخنرانی خود در روز دوشنبه رئیس جمهور ایالات متحده را تهدید به از بند باز کردن نظامی آمریکا در شهروندان است.

جای تعجب نیست Pompeo را صدای جیر جیر در مورد محرومیت از حقوق بشر در هنگ کنگ ملاقات فوری با فریادهای “نفاق” در رسانه های اجتماعی.

“شاید اگر ما به معترضین حق از مجمع ما را بهتر مورد را با کشورهای دیگر” یک نفر نوشت. “طنز مرده است”گفت: یکی دیگر از.

“رئیس خود را با گاز کشته صلح آمیز آمریکایی ها ورزش 1 خود را اصلاح حقوق دیروز برای یک عکس op. شما یک رسوایی” محافظه کار مقاله نویس جنیفر روبین پاسخ داد.

یک حساب توییتر به سادگی در پاسخ به Pompeo را صدای جیر جیر با یک ویدیو از NYPD ماشین پلیس رمنج به گروهی از معترضان مسالمت آمیز.

حتی روزنامه نگاران شده اند و در پایان دریافت از خشونت پلیس در میان اعتراضات مداوم با کمیته بین المللی برای حفاظت از روزنامه نگاران (CJP) گفت: آن را “وحشت زده” حوادث و با استناد به حداقل 125 نقض آزادی مطبوعات پس از مارس 29.

در روز سه شنبه در استرالیا اخبار خدمه بود که گفته میشد توسط پلیس در حالی که پوشش تظاهرات در برابر کاخ سفید باعث شد نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون به تماس برای تحقیقات. شبکه خبری مدیر توصیف پلیس آمریکا رفتار به عنوان “گستاخ thuggery.”

همچنین در rt.com ‘ما در حال وحشت’: Intl رسانه ها و فعالان حقوق بشر به نقل از 125 نقض آزادی مطبوعات توسط پلیس آمریکا در دوران جورج فلوید تظاهرات

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net