با Brexit ایران بلندی ایرلندی رهبر لئو Varadkar به نام بوریس جانسون دولت بریتانیا به شماره گیری پشت آن “ملی شعارهای” و خواست آن را به جلوگیری از اکران “سفت و سخت خطوط قرمز” که مخاطره توافق.

ایرلندی Taoiseach ساخته شده تماس در روز یکشنبه پس از جانسون متهم کرد اتحادیه اروپا از تلاش برای “تغییر شرایط” از Brexit طلاق معامله بین بریتانیا و اتحادیه اروپا.

همچنین در rt.com پست-Brexit تجزیه? بدون نیاز به مرز چک اگر اتحادیه اروپا نگه می دارد آن تعهدات انگلستان وزیر امور خارجه می گوید:

“یکی از چیزهایی که من می خواهم بگویم به هر کس اجازه تکرار برخی از اشتباهات که در گذشته ساخته شده بودند دو و نیم سال است. اجازه دهید مجموعه ای چنین سفت و سخت خطوط قرمز است که آن را می سازد آن را سخت برای رسیدن به یک توافق و اجازه دهید به تن کردن نوع ناسیونالیستی شعارهای” Varadkar گفت: به ،

“همانطور که همیشه مورد زمانی که آن را می آید به مذاکرات تنظیم بنابراین با قاطعیت چنین شرکت خطوط قرمز در واقع باعث می شود در آینده به یک توافق سخت تر است به این دلیل که دیگر شما در حال مذاکره با را احساس نمی کند آنها یک معامله منصفانه مگر کسانی که خطوط قرمز تبدیل به رنگ صورتی یا خم در برخی از راه.”

Varadkar نیز انتقادی از بیرون درز یادداشت اصرار دیپلمات های انگلیسی, نشستن به صورت جداگانه از همتایان اروپایی خود در نشست های بین المللی — برچسب آن را “خرده” و شبیه به “دبستان” رفتار.

همچنین در rt.com ترک و یا باقی می ماند: چه کسی برنده Brexit شکستن ؟ در اینجا نگاهی به انگلستان شکنجه رابطه با اتحادیه اروپا در اعداد

انگلستان وزیر امور خارجه Dominic Raab دامنگیر پشت در ایرلندی رهبر در یک مصاحبه در اخبار آسمان. “لئو Varadkar است که در این میان باید من می گویم بسیار رقابتی انتخابات در جمهوری ایرلند. من قصد ندارم به دخالت در سیاست ایرلند و من پیشنهاد می کنم او می خواهد به خودداری از انجام همان,” او گفت:.

یک سری از نظر سنجی ها که هوا که Varadkar خوب Gael حزب نمی خواهد در قدرت زیر است شنبه آینده انتخابات است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی