ایرلندی فوتبالیست جریمه برای ‘PERSIAN’, balaclava, ‘تاریخچه درس’ با بچه ها

ایرلندی فوتبالیست جیمز مک کلین جریمه شده توسط باشگاه تیم استوک سیتی و دستور به حذف خود Instagram حساب پس از ارسال یک پیام که در آن او دیده می شود پوشیدن balaclava در حالی که به فرزندان خود یک “درس تاریخ.”

دری متولد ایرلند ستاره با عجله حذف پیام پس از ارسال آن, اما نه قبل از او آمده بود زیر آتش خود را برای صفحه اصلی-تحصیل تلاش های کلاه دیده می شود به عنوان مترادف با ارتش جمهوریخواه ایرلند (IRA).

استوک سیتی بعد از آن گفت که هافبک بوده است جریمه دو هفته دستمزد بیش از این پست و به حال موافقت خود را حذف کنید Instagram account.

“استوک سیتی می تواند تایید کند که بعد از یک داخلی انضباطی بررسی اقدام انضباطی در نظر گرفته شده در برابر جیمز مک کلین برای نامناسب رسانه های اجتماعی پست” خواند.

“مک کلین جریمه شده دو هفته دستمزد توسط باشگاه و نیز موافقت خود را حذف کنید Instagram account.

“این بازیکن ابراز ندامت و به رسمیت می شناسد که پست بد بود توصیه و توهین آمیز است.

“او گفت:” من هرگز می خواستم به هر علت جرم اما من در حال حاضر که من به طوری که من عذر خواهی صراحت کامل. من صحبت به باشگاه خواهد شد و حذف my Instagram account.'”

مک کلین و 30 پدید آمده است به عنوان یک بحث برانگیز رقم در سال های اخیر بیش از موضع خود نیست به پوشیدن خشخاش بر روی پیراهن خود در طول روز یادبود جشن ها در انگلستان حاکی از این است که “آن را برای تمام درگیری هایی که بریتانیا درگیر شده است.”

به طور خاص او اشاره به “یکشنبه خونین “‘ قتل عام در شهرستان خانه خود را از دری در ایرلند شمالی – که در آن 13 شهروندان غیر مسلح کشته شدند توسط سربازان انگلیسی در سال 1972 – به عنوان پشت موضع خود را.

همچنین در rt.com “برای من این تنها یک یادآوری از یک حمله’: و رونالدو را Matic دفاع تصمیم به پوشیدن نیست خشخاش

متوقف شده است که مک کلین دریافت قابل توجهی سوء استفاده از طرفداران در تراس در حالی که فوتبالیست نیز تهدید به مرگ دریافت.

مک کلین برنده 65 کلاه برای ایرلند به ثمر رساند 10 بار و قبلا در West Bromwich Albion ویگان و ساندرلند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de