ایرلندی انتخابات بیش از حد نزدیک به تماس به عنوان ‘تاریخی’ ملی Sinn Fein افزایش stuns استقرار

نظرسنجی بسته شده در ایرلند انتخابات عمومی و با هیچ حزب تامین امنیت منجر قوی و سردرگمی های فراوانی به عنوان رای دهندگان صبر کنید تا ببینید که کدام احزاب به توافق برسند به انجام کسب و کار با یکدیگر برای تشکیل یک ائتلاف.

یک ایپسوس MRBI خروج نظرسنجی منتشر شده توسط ایرلند شبکه دولتی RTE در 10pm نشان می دهد FG, SF و FF در کراوات با آماری ناچیز (یک حاشیه خطا از 1.3 درصد) تفاوت 22.4, 22.3 و 22.2 درصد از آرا بود.

یک Sinn Fein افزایش در اجرا تا روز انتخابات به نظر می رسد به ترجمه به رای در صندوق های رای اجازه می دهد رهبر حزب مری لو مک دونالد به سر به پس از انتخابات بحث و گفتگو با برخی از جدی نفوذ — و احتمالا حتی تشکیل یک ائتلاف یا با یکی دیگر از عمده یا با سبز و حزب سوسیال دموکرات و مستقل — هر چند بزرگ چپ ائتلاف ” هنوز هم به نظر می رسد مانند یکی از حداقل احتمال زیاد نتایج.

با اینحال نتیجه هنوز هم نشانه یک پیروزی تاریخی برای Sinn Fein و راک ایرلندی سیاسی که مدت طولانی است که توسط مرکز-راست خوب Gael و Fianna شکست. جالب اینجاست که SF موفقیت می تواند متحمل شده اند و حتی بیشتر میوه اگر آن را اجرا کرده بود به اندازه کافی نامزدها به طور کامل سرمایه گذاری در, موج جدید حمایت از نشان می دهد که نه تنها ایجاد, اما حتی خود حزب انتظار نداشتم چنین خروش است. اگر آن را تا به حال انجام داده است که ساخت تا اعداد به شکل یک ائتلاف می توانست خیلی آسان تر است.

اگر خروج نظرسنجی دقیق است که نتیجه خواهد عمده مطرح معمای برای FF/FG, که هر دو عهد کرد که هرگز وارد ائتلاف با SF با استناد به آن تاریخی روابط با ایرا — اما چه کسی نیز تمایلی به رها کردن قدرت است. اگر هر دو تسلیم به تشکیل یک ائتلاف با مک دونالد آنها خواهد بود شکستن عمده پیش از انتخابات وعده داده است. به مسائل پیچیده تر FF/FG نیز گفت: آنها بعید است که رفتن به یک ائتلاف با یکدیگر ، که ممکن است تغییر به عنوان دو طرف خواهد بود مصمم به حفظ SF از قدرت.

هیچ دولت اکثریت

هیچ حزب بود و انتظار می رود را به نفع خود صندلی به اندازه کافی برای رهبری یک دولت توسط خود اما نظری مختلف ائتلاف گزینه شده اند بر این باورند در هفته های اخیر. همچنین این احتمال وجود دارد یک دولت اقلیت تشکیل شده از طریق ‘اعتماد به نفس و عرضه’ توافق با طرف دیگر. ایرلند زمان خوب Gael دولت شده است پایدار با اعتماد به نفس و عرضه توافق با Fianna شکست — اما روز شنبه نتایج احتمالا می تواند ببینید که وضعیت بدبختانه.

یکی دیگر از گزینه و بعید است به محبوب در میان رای دهندگان است که این کشور می تواند سر به پای صندوق های رای بار دیگر در یک ماده از هفته ها یا ماه اگر هیچ دولتی تشکیل می شود.

در حالی که FF و FG صرف مبارزات انتخاباتی اقدام به ارائه خود را به عنوان بسیار گزینه های مختلف به رای دهندگان ایرلندی رای دهندگان به مدت طولانی شکایت وجود دارد که عمده سیاست تفاوت بین دو طرف که گذشت از Taoiseach (نخست وزیر) به عقب و جلو به یکدیگر برای چند دهه.

هر دو ایجاد احزاب و رسانه های زیادی را صرف مبارزات انتخاباتی چکش هشدار در مورد SF تاریخی روابط ایرا به رای دهندگان سر و هشدار داد که خود را بیشتر در جناح چپ سیاست خواهد صدمه دیده و کسب و کار. روز قبل از انتخابات یک بار ایرلندی سرمقاله هشدار داد رای دهندگان به “دقت فکر می کنم” قبل از مصاحبه یک رای برای حزب جمهوری خواه است که به طور مداوم تحت فشار قرار دادند برای ایرلندی وحدت به ویژه در مبارزه با تروریسم در اروپا. Taoiseach لئو Varadkar در عین حال هشدار داد که SF بود و نه یک “نرمال” ، نقاشی مدرن سانفرانسیسکو به عنوان خطرناک رادیکال دیده می شد توسط این حامیان به عنوان یک راه برای ایجاد و به حفظ وضع موجود از طریق ترس است.

مک دونالد پیام به رای دهندگان بود که نخبگان حاکم را نشان داده است ناتوانی در به طور موثر مقابله با بی خانمانی بحران کمبود مسکن ارزان قیمت گزاف اجاره و بدتر شدن بحران در بهداشت و درمان — و بهترین گزینه را به SF “فرصتی” برای انجام کاری متفاوت است.

SF موفقیت تا حد زیادی اعتبار شده است تا مک دونالد خودش آورده است که یک چهره به حزب پس از جری آدامز شدت پایین به عنوان رهبر انقلاب پس از 34 سال در سال 2018 است. مک دونالد که توسط دوست خوب و حتی بسیاری از غیر SF رای دهندگان و به طور گسترده ای به عنوان ستایش موثر مناظره, جلب علاقه از رای دهندگان جوان مشتاق در نهایت به دیدن یک دولت بدون FF یا FG. او در بالا آمد در اخیر رهبران تصویب امتیاز نظرسنجی با 41 درصد در مقابل Varadkar و مارتین 30 درصد است.

شنبه شب انتخابات نشان داد که SF هم فوق العاده خوبی با رای دهندگان garnering 31.8 درصد از جوانان رای در برابر FG را 15.5 درصد و FF را 13.6 درصد است.

سطح آن SF افزایش لرزاند به طور معمول ایجاد پسند ایرلندی رسانه ها روشن شد که RTE منع مک دونالد از در نظر گرفتن بخشی در یکی از رهبران آن ” بحث در اجرا تا روز رای گیری با این استدلال که شانس خود را غیر واقعی بود. این تصمیم باعث خشم نه تنها از SF حامیان اما بسیاری دیگر که در نظر گرفته آن را به عنوان ناعادلانه است.

بنابراین در حالی که مک دونالد پیام آشکارا طنین انداز با رای دهندگان و پرداخت آن را هنوز هم دور از پاک کردن دقیقا همان است که خواهد شد تا دولت بعدی.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de