عراق فرودگاه تحت ساخت و ساز در کربلا استان آسیب دیده در آمریکا ‘دقت’ حملات شبه نظامیان (عکس)

یک فرودگاه در حال ساخت در مرکزی عراق کربلا استان شد آمار در ایالات متحده بمب گذاری حمله شبه نظامیان با عکس نشان دادن بقایای پراکنده در سراسر سایت. این در حالیست که پیش از این حملات بودند “دقیق” و دفاعی است.

عکس های پدید آمده اند حاضر نشان کربلا, فرودگاه بین المللی انتظار می رود عراق بزرگترین فرودگاه پس از تکمیل شده فلج توسط رئیس جمهوری پنج شنبه شب.

اعتصاب شکسته ویندوز در آنچه به نظر می رسد به یکی از فرودگاه های اصلی و باقی مانده می تواند دیده می شود بر روی زمین پراکنده.

فرودگاه رسمی تایید کرد به دنبال این است که از تسهیلات پایدار یک ضربه مستقیم از آمریکا بود.

گزارش های تایید نشده نشان می دهد یک کارگر ساختمانی ممکن است کشته شده اند در این حمله که پنتاگون اصرار داشت زودتر انجام شد و با “دقت” و صرفا برای مقاصد دفاعی.

ارتش آمریکا ادعا کرد که هدف آن “پنج سلاح و تجهیزات ذخیره سازی” گفته می شود که توسط عراق کاتا نائب حزب الله
ارتش – بخشی از این کشور شبه نظامی بسیج مردمی (PMF) – گروه ما مقصر حمله به نیروهای خود در عراق است.

همچنین در rt.com ما تایید بمب گذاری در عراق شیعه کاتا’eb حزب الله و شبه نظامیان پس از اعتصاب موشک در پایگاه در نزدیکی بغداد منجر به کشته شدن 2 سرباز

در مجموع 18 راکت حلیم اردوگاه تاجی پایه در روز چهارشنبه به کشته شدن دو نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا و یکی از اعضای سلطنتی بریتانیا پزشکی ارتش سپاه پس از شناسایی به عنوان Lance Corporal برودی Gillon. پایه واقع 27km در شمال بغداد توسط آمریکا در ائتلاف برای آموزش نیروهای امنیتی عراق.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im