عراق رژیم نیاز به تغییر دوباره استدلال سابق aide برای چنی و بولتون… اشاره به چیزی به او کمک کرد برای نصب

بغداد را طبقه حاکم است که فراتر از صرفه جویی در آن را به قراضه آن را در تمامیت آن معتقد است یک نومحافظه کار دانشمند که در خدمت دولت بوش. چه بود گفت: در مورد همان چیزی که به انجام و امید برای نتایج متفاوت?

همه چیز واقعا بد در عراق این روزها. وجود دارد تظاهرات جمعی که در آن افراد جوان تقاضا دموکراسی و پایان دادن به فساد و ایرانیان به کشور خودشان برگردند. اما ایرانیان بوده است “imperially غاصب اقتدار عراق را انتخاب رهبران” و اکنون “پوسیدگی ایران نفوذ” ارائه شده است کل عراق طبقه حاکم فراتر از صرفه جویی در. آنها نیاز به رفتن و ما چیزهایی به انجام است.

این قضیه از یک op-ed منتشر شده توسط مجله سیاست خارجی تحت عنوان ‘عراق نیاز به تغییر رژیم دوباره’. نویسنده جان هانا یک neoconservative دانشمند با بنیاد دفاع از دموکراسی. در دوران جورج بوش در دوران هانا مشغول به کار به عنوان یک مشاور به سبیلوی قوس شاهین جان بولتون قبل از حرکت به این تیم از دیک چنی معاون رئیس جمهور. چند سال پیش او بخشی از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتقال تیم.

همچنین در rt.com تغییر منطق: کاخ سفید یادداشت می گوید: سلیمانی به اعتصاب ‘پاسخ’ به گذشته حملات به جای ‘قریب الوقوع’ تهدید

با اعتبار مانند این هانا موقعیت تعجب آور است اما خط خود را از استدلال خوب می دهد بینش به نوع gaslighting و افکار واهی و پوچ تغذیه آمریکا در سیاست های خاورمیانه ای.

به عنوان مثال برای او شرح حوادث منجر به آمریکا را ترور ایران را ژنرال قاسم سلیمانی و ابو مهدی Muhandis معاون فرمانده نیروهای نیروهای بسیج مردمی (PMF). PMF راه اندازی حملات در برابر امکانات میزبانی نیروهای آمریکایی و کشته شدن با ما پیمانکار و در نتیجه “عبور بدون ابهام خط قرمز است.” پس از ما انتقام دولت عراق اجازه “اراذل و اوباش” به “وضع محاصره” به سفارت آمریکا در بغداد که در آن “به شدت مسلح اما تعدادشان کمتر US Marines پولادین خود را به دفع بالقوه حمله به یک لا تهران در سال 1979 و یا بنغازی در سال 2012 است.” و سپس ما بود “مجبور به موقعیت droning کاروان عمده بغداد بزرگراه حمل ارشد عراقی و ایرانی و فرماندهان نظامی آشکارا توطئه برای حمله به منافع آمریکا.”

بنابراین واشنگتن است که تقریبا یک قربانی در اینجا! هرگز به ذهن مثلا حملات هوایی اسرائیل در PMF پایگاه های خود در عراق شده اند که در کشتار عراقی ها از جولای سال 2019. و یا این واقعیت است که سفارت ‘محاصره’ منجر به صفر تلفات در طرف آمریکایی.

همچنین در rt.com ما شما را محافظت می کند – و یا دیگری: اعضای ناتو توافق برای گسترش ماموریت عراق را بدون توجه به بغداد اجازه

هانا طرح پیشنهادی خود را برای تغییر رژیم به نظر نمی رسد که شامل هر گونه شوک و ترس به سبک اکشن. در عوض واشنگتن باید “سرمایه گذاری کمتر در دولت عراق و بیشتر در [دولت] جنبش اعتراضی”. معترضان هستند “یک چالش تاریخی برای همه است که ایران مرتکب در عراق”او استدلال می کند و در حالی که آنها “هیچ عشق از دست رفته برای امریکا که آنها مقصر, بئب آنها پس از سال 2003 با یک botched شغل و یک شکست خورده سیاسی سیستم” آنها مخفیانه تا حدودی طرفدار آمریکا.

“پس از قتل های هدفمند از سلیمانی و Muhandis معترضان را به یک نقطه اتصال استاندارد خود را از شعار ‘نه ایران’ با ‘نه امریکا.’ اما صحبت کردن با آنها محرمانه و آنها اعتراف خواهد کرد که از جمله ایالات متحده تا حد زیادی به معنی کاهش خطر حمله به ایران بی رحم پروکسی,” او نوشت. یا به استناد هانا رئیس سابق “باور من این است که ما در واقع استقبال به عنوان نگرانند.”

همچنین در rt.com 109 ما خدمات اعضا دچار آسیب های مغزی در ایران, حمله موشکی ایران

این هدف بزرگ برای هانا “طرد عراق کنونی محصول فاسد حاکمان احزاب اسلامی و ایرانی toadies سیاسی حاشیه”. اما نیست که دقیقا همان چیزی است که ما را به عراق پس از صدام حسین حکومت ؟ و هرج و مرج ایجاد شده پس از آن به ارمغان آورد در مورد افزایش نرخ های مختلف شورشیان و گروه های تروریستی از جمله دولت اسلامی است.

و آخرین اما نه کم: هانا استدلال های بزرگ در حمایت از سرنگونی دولت عراق دوباره است و ارتکاب خشونت علیه مردم خود و فراتر از رستگاری. فرض این است که درست است و ایران عروسک در انتظار بهانه ای برای از بند باز کردن تانک های دموکراتیک تظاهرات… یک تقریبا 3000 کلمه پیشنهاد به استفاده از تظاهرکنندگان به عنوان یک patsy به چوب آن را به تهران و انتشار آن در یک پیشرو مجله ما به نظر نمی رسد مانند یک دور اندیش ترین چیزی که به انجام است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de