ایران برترین پلیس در میان نه هدف دور جدید تحریم های آمریکا

اجازه دادن به این بیماری همه گیر نرم کردن آن سخت خط در تهران, واشنگتن تحریم کرده و نه مقامات ایرانی بیش از اتهام نقض حقوق بشر در طول سال گذشته تظاهرات از جمله وزیر کشور عبدالرضا رحمانی فضلی.

اعلام تحریم های جدید در روز چهارشنبه وزارت خزانه داری گفت که فضلی دستور اجازه اجرای قانون نیروهای (LEF) به استفاده از نیروی کشنده در پاسخ به نوامبر سال 2019 شد. حداقل 23 افراد زیر سن قانونی کشته شدند در درگیری میان معترضان و LEF وزارت خزانه داری ادعا می کند.

همچنین تحریم شد شش LEF مقامات مدیر LEF تعاونی و یک افسر ارشد در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی (IRGC) که آمریکا اعلام کرده است یک سازمان تروریستی است.

نه در لیست سیاه افراد را منع می شود از ورود امریکا به همراه اعضای خانواده خود را فوری و همچنین داشتن هر یک از ما بر اساس دارایی های یخ زده.

روز شنبه را تحریم می آیند, پس از نیروی دریایی ایالات متحده با صدور اطلاعیه که هر کشتی که می آیند بیش از حد نزدیک به آن کشتی ها را در خلیج فارس خواهد بود هدف قرار نمی نامگذاری ایران اما به وضوح با اشاره به های اخیر نیروی دریایی ایران فعالیت است.

همچنین در rt.com نگه داشتن فاصله خود را: نیروی دریایی ایالات متحده می گوید که کشتی ها را در خلیج فارس به ماندن 100 متری و یا دیده می شود به عنوان تهدید

تنش بین واشنگتن و تهران تشدید شده پس از رییس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک جانبه از توافق هسته ای ایران ممکن است در سال 2018 و دوباره اعمال همه تحریم ها که برداشته شده بود به عنوان بخشی از این توافق و همچنین به عنوان اضافه کردن آنهایی که اضافی. واشنگتن روشن ساخته است که آن را در مورد ایران “رژیم” در محل پس از انقلاب 1979 سرنگون آمریکا-حمایت سلطنت به عنوان نامشروع.

ایران را محکوم کرده است تحریم ها به ویژه در میان جهانی Covid-19 گیر این استدلال که این اقدامات مانع آنها از وارد کردن مقادیر کافی از لوازم پزشکی و تجهیزات برای مقابله با شیوع ویروس.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de