رهبر ایران آیت الله علی خامنه ای ساخته شده است که یک حدیثی است که ممنوع “سفر غیر ضروری” در این کشور در تلاش برای متوقف کردن گسترش Covid-19. ایران مرگ و میر از وقوع نزدیک به 1000.

این فتوا خواست شهروندان را به احترام به دستور مقامات بهداشتی و خودداری از سفر در سراسر کشور بدون دلیل معتبر. خامنه ای حرف آخر را در همه امور دولت و این حکم منتشر شده در سه شنبه نادری است که حرکت در بخشی خود را.

مقامات ایران خواست شهروندان برای جلوگیری از سفر بسته شدن عمده شیعیان در عتبات در روز دوشنبه در تلاش برای متوقف کردن گسترش coronavirus. هنوز هم بسیاری به مبارزه طلبیده محدودیت در حالی که برخی از تندرو وفادار حتی شکست را به قفل شده است-پایین مقدس مشهد و قم شبانه تمایل به دعا وجود دارد.

همچنین در rt.com ایران در حال حاضر به طور موقت به خانه فرستاده 85,000 زندانیان بیش از coronavirus نگرانی

اگر شهروندان همچنان به بی اعتنایی به سلامت دستورالعمل های صادر شده توسط مقامات این وضعیت به راحتی می تواند از کنترل خارج شود, ایرانی, دانشمندان هشدار داده اند. ایران را ببینید ‘تنها’ 120,000 عفونت و 12000 مرگ اگر مردم در واقع چوب به دستورالعمل های بهداشتی یک مطالعه توسط دانشگاه صنعتی شریف ایران از تکنولوژی را نشان می دهد.

بی توجهی کامل از هر ارشاد این است که به احتمال زیاد به سقوط این کشور در کل سیستم بهداشت و درمان – که در این صورت چهار میلیون نفر و 3.5 میلیون مرگ و میر به احتمال زیاد به رخ می دهد آنها اعلام کرد.

ایران در میان کشورهای سخت ترین ضربه coronavirus بیماری همه گیر. در روز سه شنبه شاهد 13 درصد افزایش در مرگ و میر است که نزدیک به 1000.

“مرگ و میر است 988… با 1,178 جدید افراد آلوده در 24 ساعت گذشته, در حال حاضر تعداد موارد آلوده است 16,169 در سراسر کشور” وزارت بهداشت سخنگوی kianush می Jahanpur گفت. وی افزود: 5,389 افراد آلوده به این ویروس در حال حاضر به بهبود است.

همچنین در rt.com بالا ايراني, روحانی در میان کسانی که وظیفه انتخاب رهبر معظم انقلاب تسلیم به عفونت کرونا ويروسی

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im