ایران-ترکیه خط لوله گاز متوقف می شود پس از عملکرد ‘تروریستی’ حمله و گاز شرکت رسمی (تصویری)

یک مقام ارشد ایران و دولت گاز شرکت ادعا کرده است که تروریست ها در پشت, انفجار و آتش سوزی در خط لوله انتقال گاز از ایران به ترکیه است.

“صبح امروز تروریست ها در حمله به یک خط لوله گاز در داخل ترکیه در نزدیکی ایران مرز بازرگان با ترکیه” شرکت ملی گاز ایران (ایسنا) اعزام مدیر مهدی جمشیدی دانا گفت: به عنوان ذکر شده توسط رویترز،.

رسمی ایرنا گفت که مبارزان از حزب کارگران کردستان (پ. ک. ک) یک گروه چریکی فعال در شرق ترکیه حمله کرده اند این خط لوله در گذشته است. ایسنا سخنگوی محمد عسگری در ضمن توصیف این انفجار به عنوان یک “حادثه” بدون ارتباط آن با تروریسم است. با توجه به ملی گاز حداقل یک نفر کشته شد.

انفجار اخیر در خط لوله در نزدیکی Gurbulak دروازه مرزی با ایران در ترکیه شرقی کشاورزی استان حدود 6 صبح به وقت محلی. رسانه های ترکیه گزارش دادند که این انفجار موجب آتش سوزی گسترده است که می تواند دیده می شود توسط ساکنان محلی در روستاها با شعله های آتش در حال افزایش تا 40 متر (131 پا).

جریان گاز در خط لوله قطع شده است به عنوان مقامات ترکیه در حال تعیین علت انفجار. رسانه های ترکیه گزارش نشده هر گونه مرگ و میر در زمین است.

ملی گاز گفت: صادرات گاز به ترکیه از سر گرفته خواهد شد چند روز پس از این خط لوله تعمیر است.

در اوایل ماه مارس پ ک ک شلیک یک موشک در نزدیکی Gurbulak دروازه مرزی قتل یک فرد است.

همچنین در rt.com ما تجدید تحریم ها بر برنامه هسته ای ایران را تهدید می کند, فشار اقتصادی با وجود تماس برای لغو محدودیت در میان همه گیر

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de