بررسی تیم در تهران تصمیم گرفت برای به اشتراک گذاشتن هر گونه اطلاعات بیشتر در داونینگ از اوکراین هواپیمای مسافربری با کیف پس از رسانه های محلی منتشر شده ضبط ترافیک هوایی ارتباطات صورت گرفت که در طول فاجعه است.

“تحقیقات فنی تیم از خطوط هوایی اوکراین سقوط در یک حرکت عجیب منتشر شده راز فایل صوتی از ارتباطات یک خلبان یک هواپیما که پرواز در همان زمان به عنوان اوکراین هواپیما” حسن Rezaifar که منجر به تحقیق و تفحص از تصادف در ایران گفت: خبرگزاری مهر در روز دوشنبه.

صوتی ارائه شده توسط ایران به اوکراین به عنوان بخشی از برنامه مشترک بررسی کردند. Rezaifar برچسب نشت یک “غیر حرفه ای” حرکت توسط طرف اوکراینی. “این اقدام توسط اوکراین منجر به ما نمی های هر گونه شواهد بیشتری با آنها,” او گفت:.

ایران از سرنگونی یک کیف متصل به خطوط هوایی بین المللی اوکراین پرواز 752 در ژانویه 8, پس از اشتباه آن را برای ورودی ما موشک. تمام 176 نفر در هیئت مدیره کشته شدند و 11 اوکراینی. پس از اولیه انکار مقامات ایرانی بستری برای ساخت “سازمان ملل متحد اشتباه نابخشودنی” سه روز بعد و ارائه غرامت به خانواده های قربانیان.

همچنین در rt.com ما افسر که شلیک هواپیمای ایرانی موفق به دریافت یک مدال در حالی که مرد گناه برای سقوط اوکراین جت در زندان است – فرماندهان

در روز یکشنبه, TSN, اخبار, برنامه, است که پخش کانال تلویزیون اوکراین 1+1 منتشر شده 5 دقیقه ای گزیده ای از اعتقاد ارتباطات بین کنترل ترافیک هوایی برج در تهران و داخلی, Iran Aseman Airlines پرواز 3768. ایرانی هواپیما در زمان خاموش از جنوب شهر شیراز و در مورد زمین در تهران در حدود همان زمان محکوم اوکراین هواپیما از فرودگاه در ایران سرمایه است.

با توجه به متن این خلبانان از پرواز 3768 گفت: آنها ناگهان دیدم “نور از یک موشک” که آنها فکر بود که از شهرستان کرج به تهران. چند لحظه بعد خلبانان دیدم “یک شعله از انفجار است.” کنترل ترافیک هوایی و سپس سعی در ایجاد ارتباط با اوکراین هواپیما چندین بار اما فایده ای نداشت.

TSN گزارش گفت: ضبط نه تنها نشان داد که ایران خدمات حمل و نقل هوایی “پنهان شده بودند دلیل واقعی” از سقوط هواپیما اما “ثابت کرد که ایرانیان را دیدم این موشک پس از پرتاب آن و قبل از آن تا به حال ضربه زدن به هواپیما اوکراین.”

رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky توافق با TSN را بر روی صدا. “این واقعا نشان میدهد که طرف ایرانی شناخته شده راست از همان ابتدا که ما هواپیما بود سیم توسط یک موشک. آنها می دانستند آن را درست پس از سقوط اتفاق افتاده است” Zelensky گفت: TSN.

همچنین در rt.com “من آرزو می کنم من تا به حال شده است که در داخل هواپیما’: بسیج رئیس بیانگر غم و اندوه بیش از سقوط اوکراین جت

رهبری ایران را حفظ کرده است که این کشور تا به حال مراجعه کننده به طور تصادفی سقوط اوکراین هواپیمای مسافربری به عنوان به زودی به عنوان آنها در بر داشت که دقیقا چه چیزی را نابود هواپیما.

مقامات در تهران با اشاره به این که غم انگیز اشتباه شده بود ساخته شده است چرا که ایران به طور فعال فرح بخش به صورت بالقوه حملات هوائی آمریکا که روز.

چند ساعت قبل از جت به ضرب گلوله کشته شد, ایران, اخراج یک شلیک موشک در عراق پایگاه های مسکن نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا. این حرکت در پاسخ به ما حمله هواپیماهای بدون سرنشین در عراق در ژانویه 3 که به کشته شدن فرمانده نظامی ارشد ایران قاسم سلیمانی که ما را متهم به توطئه حملات تروریستی است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im