آمریکا تصمیم به تحریم ایران و رئیس علی اکبر صالحی به عنوان بخشی از آن حداکثر فشار علیه تهران را نشان می دهد واشنگتن “ناامیدی” و نمی خواهد کم کردن سرعت در این کشور غیر نظامی برنامه هسته ای, دولت, رسانه ها گفت.

این تحریم ها یک “نشانه ای از ناامیدی” و “سیاسی بازی توسط واشنگتن” بهروز Kamalvandi سخنگوی ایران در سازمان انرژی اتمی (بیماری های عفونی) گفت: خبرگزاری فارس.

“این تحریم ها هیچ ارزش و کودکانه اقدامات,” او گفت:, و اضافه کرد که آنها را “هیچ تاثیری” در این کشور غیر نظامی و هسته ای کار می کنند که “ادامه خواهد داد و با نیروی کامل بر ایران نیاز دارد.”

همچنین در rt.com تحریم های جدید آمریکا علیه ایران سازمان انرژی اتمی – خزانه داری

این بیانیه می آید ساعت پس از آمریکا اعلام کرد تحریم های جدید برای تحمیل شود و در بیماری های عفونی و رئیس صالحی در یک پیشنهاد تازه به سطح شیب دار تا فشار بر ایران پس از واشنگتن به طور یک جانبه رها 2015 ایران را متهم کرده که تهران از عدم رعایت.

ایران بعد شروع به عقب خود را تعهد به معامله و در نهایت پرتاب کردن تمام محدودیت های آن پس از آمریکا ترور اوباما قاسم سلیمانی در حمله هواپیماهای بدون سرنشین در آغاز سال است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت متهم کرده است صالحی از تلاش برای تولید سلاح های هسته ای هر چند متعدد ارزیابی خود از جمله آژانس بین المللی انرژی اتمی (IAEA) را موفق به پیدا کردن که نسبتی با در حال اجرا است یک راز سلاح های هسته ای برنامه.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی