ایران توسعه وطنی هوش مصنوعی در نرم افزار برای سرعت بخشیدن به کروناویروس آزمون

تهران پرده برداری جدید هوش مصنوعی در نرم افزار برای سرعت بخشیدن به تشخیص Covid-19 ویروس. با آمریکا محدود کردن دسترسی به تست کیت ضرورت مجبور یکی از منطقه سخت ترین ضربه کشورها به نوآوری.

نرم افزار نازل شد توسط مقامات دولتی در تهران در روز شنبه. طراحی و توسعه توسط کنسرسیومی از دانشگاهها تنها در یک ماه آن را با استفاده از هوش مصنوعی به تجزیه و تحلیل توموگرافی کامپیوتری (CT) اسکن به طور بالقوه آلوده به ریه ها اجازه می دهد پزشکان برای آپلود تصاویر و فورا دریافت نتایج.

با پوشیدن ماسک در کنفرانس مطبوعاتی ایران و معاونت علمی و فناوری سورنا ستاری به خبرنگاران گفت که دستیابی به موفقیت را به سهولت حجم کار در تحلیلگران – که قبلا به صورت دستی منافذ بیش از صدها نفر از تصاویر در هر روز – و آن را یک “دیدگاه جدید” برای تشخیص و درمان این ویروس.

همچنین در rt.com اسپانیا و ایتالیا و انگلستان و آمار نشان می دهد Covid-19 ممکن است اوج در اروپا در حال حاضر (حتی اگر مالی ویرانی است که هنوز به آمده است)

تصویربرداری CT اجازه می دهد تا پزشکان به نقطه اختلالات در بيماران ریه ها نشان می دهد یک Covid-19 عفونت است. این روش شده است کنار در سراسر جهان در حمایت از واکنش زنجيرهای پليمراز (PCR) تست که به نظر می رسد این ویروس در مواد ژنتیکی به جای استفاده از علائم آن است.

آمریکا باید مانع ایران را از دسترسی به تجهیزات پزشکی و وادار کردن این کشور دانشمندان به نوآوری. مطالعات نشان داده اند که CT اسکن قابل اطمینان تر از روش PCR. یک مقاله پژوهشی منتشر شده بیش از یک ماه پیش توصیه می شود از آن استفاده می شود به عنوان یک “ابزار اولیه” در آزمایش Covid-19.

همچنین در rt.com ما sidestepped خود تحریم ها علیه روسیه را به صرفه جویی در زندگی آمریکایی از Covid-19… اگر تنها آن مراقبت به همان اندازه در مورد ایران زندگی می کند

ایران یکی از کشورهای در سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر در خاورمیانه است. بیش از 55 ، 000 موارد تایید شده است در جمهوری اسلامی و قریب به 3500 نفر کشته شده اند. این ویروس به جان رهبر مذهبی آیت الله هاشم Bathayi گلپایگانی, همراه با حداقل 12 نشسته یا سابق سیاستمداران است.

تلاش برای جلوگیری از گسترش این ویروس شده اند محدود و آمریکا تحریم های اقتصادی بر ایران است. رهبری در تهران گفته است که با فهرست سیاه خود صنعت نفت ما را قطع حیاتی جریان درآمد است که می تواند مورد استفاده برای تهیه صرفه جویی در زندگی پزشکی و تجهیزات. در یک سخنرانی تلویزیونی نشانی در چهارشنبه حسن روحانی رئیس جمهور گفت که coronavirus بحران است “یک فرصت بزرگ برای آمریکایی ها به عذر خواهی و… را برای رفع ستم و ناعادلانه تحریم ها علیه ایران است.”

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de