به طور فزاینده ای خودنمایی بی نظمی در آیووا انجمن مجبور DNC صندلی تام پرز به تماس برای recanvass به عنوان آیات جدید در مورد کسانی که بودجه این شکست مفتضحانه پیشنهاد می کنم یک کمپین به سرقت نه فقط انتخابات اما ،

فقط زمانی که آن را شبیه آیووا انجمن کابوس شد و بیش از 97 درصد از حوزه گزارش و بسیاری از “تناقضات” استفاده بیش برای رسیدن به آن نقطه که فاسد ترین جمهوری موز را در بالا بردن ابرو و پرز خواستار انجام بیش از. “در نور از مشکلاتی که پدید آمده اند” و “برای اطمینان از اعتماد عمومی به نتایج,” رهبر حزب دستور داد آن آیووا فصل به “بلافاصله شروع یک recanvass” در روز پنج شنبه, و اضافه کرد که یک recanvass نیست بازشماری نفسه اما “بررسی برگه از هر حزبی سایت.”

South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg را بی شرمانه حزبی-شب اعلام پیروزی حلق آویز شده بود توسط یک thread – ورمونت سناتور برنی ساندرز به وضوح مورد علاقه توسط رای مردمی بود و در به دست آوردن جوان خود را به رقیب واگذار تعداد نیز قبل از پرز پیشنهاد آنها راه اندازی مجدد روند.

پوسته-شوکه رای دهندگان نشسته بود و حوصله را از طریق سه روز از آیات است که فساد و تخلفات آلوده حزب ساخته 2016 تلاش برای دکل های اولیه برای هیلاری کلینتون مانند شیر و کوکی ها. و در حال حاضر آنها مجبور به انجام آن دوباره?

نی که پشت شتر را شکست ممکن است آیووا دموکرات ترسو راه رفتن به عقب از یک مجموعه ای از ساختگی نتایج جستجو برای Black Hawk County چهارشنبه شب بود که به طرز مرموزی دست به یک تکه بزرگ از ساندرز رای به میلیاردر تام Steyer و سابق فرماندار ماساچوست Deval پاتریک. زمانی که county استاد راهنما منتشر شده و نتایج واقعی حزب وحی به روز شده خود را در مجموع به منعکس کننده واقعیت پس از قول یک “اصلاح جزئی.”

اما این نظر اصلاح دیگری ظاهرا اشتباه بی گناه – که برخی متوجه شده بود جریمه ساندرز – به اندازه کافی برای رای دهندگان که تا به حال از دست رفته صبر و شکیبایی با این روند است. “چگونه بسیاری از دیگر شهرستانهای استان با داشتن نتایج خود را به دروغ گزارش IDP?” یک گروه توییتی دادن صدای به سوء ظن به اشتراک گذاشته شده توسط بسیاری از.

نه پرز برای تماس recanvass ساکت و اوباش عصبانی. به جای آن صرفا موجب خواستار او را به استعفا. ایجاد بی باک بوده و در تیررس حزب مترقی بال از هفته گذشته را اعلام کرد که در سال 2020 کنوانسیون خواهد بود به لبه بسته بندی شده با شرکت های بزرگ لابی کلینتون و اوباما, فارغ التحصیلان و سابق کلینتون در مبارزات انتخاباتی مدیر جان پودستا خود را – که هک ایمیل همراه با کسانی که از DNC خود را نشان داد میزان اولیه-تجهیزات طرح در برابر ساندرز در سال 2016.

همچنین در rt.com نه یک نگاه: موفق آیووا انجمن نرم افزار است به شدت وابسته به خود اعلام کرد برنده Buttigieg… و هیلاری کلینتون

روز دوشنبه جلسه خدشه دار شد تقریبا بلافاصله توسط یک قطعی در برنامه حوزه قرار بود به استفاده از به گزارش مجموع رای. زمانی که طبیعت از قطعی شد عمومی – مجموع رای ورودی یکی از راه های بیرون آمد متفاوت – angry رای دهندگان شروع به دنبال چرا و چگونه آیووا دموکرات ها تا به حال استفاده نشده برنامه ساخته شده توسط ظاهرا به خوبی معنی اما فن آوری بی منطق سابق کلینتون کارکنان (در یک شرکت absurdly به نام سایه). هشدارهای برنامه کار نمی کند به حال نادیده گرفته شده است و برای بیش از یک هفته است. این Buttigieg کارزار اهدا $40,000 به سایه که برنامه به نظر می رسید در توزیع او مقام اول در وجود سنجی و سایه پدر و مادر شرکت مخفف بنیانگذار تارا McGowan ازدواج کرده بود به یک Buttigieg کارمند خودش. با وجود MSM تلاش برای سرزنش تهمت حامیان برای جاری شدن سیل به خط راه اندازی به گزارش حزبی مجموع رای در صورت خرابی نرم افزار, سی ان ان, گیر افتاد, اپراتورهای خط عمدا به حلق آویز کردن در حوزه ناظران نشان می دهد که مشکل رفت و فراتر از یک نرم افزار ساده و قطعی است.

مخفف در حال حاضر پیش بینی شده است به یکی دیگر از بدنام شکل دموکراتیک در انتخابات دخالت محافل. رید هافمن, میلیاردر, لینک, موسس که bankrolled سایه مانند دانش جدید را مهندسی در سال 2017, آلاباما, سنا مسابقه با استفاده از جعلی “روسیه رباتها” و رسانه های اجتماعی دروغ مبارزات نیز ارائه پول دانه برای مخفف. مدیر عامل شرکت McGowan شخصا اعتبار هافمن برای تنظیم خود را با راه اندازی سرمایه برای شرکت او که در علاوه بر این به سایه اجرا می شود جعلی و صفحات خبری در Facebook قابل ملاحظه ای شبیه به برخی از دانش جدید را آلاباما تبلیغات.

مخفف همچنین باعث به سودآور عمل سیاسی کمیته است که مکیده تا میلیون ها دلار کمک مالی از تندرو جناح راست لابی یهودی از جمله تایمز اسرائیل بنیانگذار ست Klarman که به نحوی در اطراف آمد از پشتوانه تهمت و نومحافظه کاران در فلوریدا سناتور مارکو روبیو به استقبال Buttigieg و یک تعداد انگشت شماری از دیگر میانه رو دموکرات ها. Klarman تامین مالی پروژه اسرائیل که تا زمانی که آن را بسته در سال گذشته اداره خبر جعلی صفحات Facebook دقیقا مانند آن اجرا شده توسط دانش جدید و سایه. یک الگوی به نظر می رسد در حال ظهور در اینجا…

نه مخفف جاه طلبی های پایان 2020 انتخابات. سایه تنهایی درگیر در ساخت یک سیستم به نام Lightrail که بنا به گزارش “کمک” حزب دموکرات متمرکز اطلاعات آن – و دست خطرناک شرکت اهرم قدرت در درون حزب.

ساندرز در ضمن به نظر می رسد تصمیم گرفته اند به صبر برای recanvass ادعا پیروزی با یک 6,000-حاشیه رای بیش از Buttigieg هر چند او اذعان کرد که هنوز هم وجود دارد تصحیح ریاضی انجام شود.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im