آیووا حزب دموکرات صندلی استعفای رییس انجمن فاجعه

آیووا قفقاز شکست مفتضحانه هزینه دولت حزب دموکرات صندلی Troy قیمت کار خود را به عنوان نتایج نهایی هنوز در دسترس نیست با توجه به recanvass و بازشماری مناقصه توسط نا امید نامزدها.

“در حالی که من تمایل به ماندن در این نقش و این فرایند از طریق به اتمام من معتقدم آن زمان برای حزب دموکرات آیوا برای شروع به دنبال به جلو و حضور من در نقش فعلی باعث می شود که سخت تر است” قیمت نوشت: روز چهارشنبه به دولت عضو کمیته مرکزی.

قیمت آیووا مدیر سیاسی برای باراک اوباما 2012 مبارزات انتخاباتی هیلاری کلینتون در کمپین 2016 در حال رفتن به تبدیل شدن به دولت صندلی در سال 2017 و پیروزی در انتخابات مجدد سال بعد. استعفای خود را به اثر را به عنوان به زودی به عنوان یک جایگزین انتخاب شده است.

آیووا قفقاز به طور سنتی رسمی اولین مسابقه حزب برای نامزدی در انتخابات سال است. بیش از یک هفته پس از فوریه 3, رویداد, اما نتایج رسمی باقی می ماند یک رمز و راز گرفتار ادعا و مخالف از نامزدها کبود بر سر راه این روند به کار گرفته شد.

همچنین در rt.com ‘بیش از حد کامل’: Iowa Dem, پارتی, ثبت نام می افتد تریبون به عنوان صندلی در تلاش برای توضیح حزبی فلاپ, توییتر می بیند یک استعاره

قیمت سرزنش شکست اولیه در نرم افزار اشکالات در برنامه گوشی های هوشمند در نظر گرفته شده برای جمع آوری گزارش از حقيقت است. زمانی که نتایج قسمی بودند در نهایت منتشر شد و چند روز بعد آنها نشان داد سن. برنی ساندرز (I-ورمونت) بیشتر واقعی رای اما کمتر از نمایندگان سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg که رفت و به این هفته نیوهمپشایر مقدماتی مدعی پیروزی.

آیات است که توسعه نرم افزار – sinisterly به نام سایه, Inc. – اجرا شده توسط کلینتون در کمپین فارغ التحصیلان و گرفته بود پرداخت از Buttigieg انتخاباتی را کمی برطرف کردن شایعاتی که قفقاز بودند “تقلب” در برابر ساندرز که مبارزه تلخ اولیه نبرد در برابر کلینتون در سال 2016.

همچنین در rt.com نه یک نگاه: موفق آیووا انجمن نرم افزار است به شدت وابسته به خود اعلام کرد برنده Buttigieg… و هیلاری کلینتون

نامزدهای متعدد اند و به طور رسمی درخواست “recanvass” از نتایج در 143 حوزه در حالی که دولت بررسی نتایج از 95 حقيقت است.

کمیته ملی حزب دموکرات رئیس تام پرز را رد کرده است خواستار استعفای خود را به دلیل آیووا شکست مفتضحانه و سی ان ان گفت که DNC در نظر دارد که “بیشتر گفتگو در مورد اینکه آیا یا نه احزاب دولت باید در اجرای انتخابات است.”

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su