کمیته بین المللی المپیک باقی مانده است ‘به طور کامل متعهد به توکیو 2020 المپیک به عنوان آن را خواستار ورزشکاران به ‘ادامه به آماده شدن برای رقابت

کمیته بین المللی المپیک (IOC) با صدور بیانیه ای ماندن سازمان “باقی می ماند به طور کامل متعهد” به بازی های المپیک 2020 در توکیو و خواست ورزشکاران به “در ادامه به آماده سازی” برای بازی.

بیانیه صادر سهشنبه نقل مکان کرد به تعدیل گمانه زنی ها پیرامون آینده از بازی های المپیک 2020 در میان جهانی در حال انجام COVID-19 pandemic به عنوان کمیته بین المللی المپیک به طور موثر و گفت: ورزشکاران و سهامداران شد که در آن کسب و کار به عنوان معمول است.

همچنین در rt.com یورو و المپیک و کنتاکی دربی: Coronavirus ممکن است کشتن مورد علاقه خود را در رویداد بعدی

“این یک وضعیت بی سابقه ای برای تمام جهان و افکار ما هستند با تمام کسانی که تحت تاثیر این بحران است. ما در همبستگی با کل جامعه به انجام همه چیز را برای جلوگیری از ویروس” در این بیانیه آغاز شد.

“وضعیت در اطراف COVID-19 ویروس نیز تأثیر آماده سازی برای بازی های المپیک توکیو 2020 و در حال تغییر است و روز به روز.

“کمیته بین المللی المپیک باقی می ماند به طور کامل متعهد به بازی های المپیک توکیو 2020 و با بیش از چهار ماه به آغاز بازی ها وجود دارد این است که بدون نیاز به هر گونه تصمیم جدی در این مرحله و از هر گونه گمانه زنی در این لحظه خواهد بود ضد تولیدی است.”

همچنین در rt.com معاون ژاپن کمیته ملی المپیک تست مثبت برای coronavirus

در این بیانیه از خطاب به ورزشکاران وضعیت آنها به عنوان آماده برای بازی میان افزایش عدم اطمینان در مورد اینکه آیا آنها در واقع رقابت در این تابستان.

“کمیته بین المللی المپیک را تشویق می کند تمام ورزشکاران برای ادامه به آماده سازی برای بازی های المپیک توکیو 2020 به عنوان بهترین آنها می توانند” این بیانیه ادامه داد.

“ما را در حفظ و حمایت از ورزشکاران با مشاوره با آنها و مربوطه خود را کد بندی مشاغل ملی و با ارائه آنها را با آخرین اطلاعات و تحولات آن در دسترس هستند برای ورزشکاران در سراسر جهان در Athlete365 سایت و از طریق مربوطه خود را کد بندی مشاغل ملی و IFs.

“کمیته بین المللی المپیک دارای اعتماد به نفس است که بسیاری از اقدامات گرفته شده توسط بسیاری از مقامات در سراسر جهان کمک خواهد کرد که شامل وضعیت COVID-19 ویروس. در این زمینه کمیته بین المللی المپیک از حمایت از G7 رهبران به عنوان بیان شده توسط نخست وزیر شینزو آبه که گفت: “من می خواهم برای برگزاری بازی های المپیک و پارالمپیک کاملا به عنوان اثبات این که نژاد بشر را تسخیر جدید کروناویروس و من به دست اورد پشتیبانی که از G-7 رهبران.'”

همچنین در rt.com ‘کاملا’: ژاپن در واکنش به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تماس برای به تعویق انداختن بازی های المپیک در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور توماس باخ گفت: “سلامت و رفاه از تمام کسانی که درگیر در آماده سازی برای بازی های المپیک توکیو 2020 است ما شماره یک نگرانی است. همه اقدامات در نظر گرفته شده برای حفاظت از امنیت و منافع ورزشکاران, مربیان و تیم پشتیبانی.

“ما یک المپیک جامعه ما حمایت از یکدیگر در زمان خوب و در زمان های دشوار است. این المپیک همبستگی تعریف ما به عنوان یک جامعه است.”

رئيس جمهور از انجمن از تابستان المپیک فدراسیون بین المللی (ASOIF), فرانچسکو ریچی Bitti, اضافه شده, “من می خواهم برای تشکر از تمام کسانی که در این سازمان از بازی های المپیک توکیو 2020 و همه ورزشکاران و فدراسیون بین المللی خود را برای انعطاف پذیری عالی.

“ما همان رویکرد و همان اصول به عنوان کمیته بین المللی المپیک و ما به عنوان متعهد به کمیته بین المللی المپیک به موفقیت آمیز بازی های المپیک توکیو 2020. ما را حفظ خواهد کرد در تماس و باید بیشتر و مشاوره با همه ذینفعان نگران است.”

همچنین در rt.com یوفا یورو 2020 به تعویق افتاد تا 2021 به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net