کمیته بین المللی المپیک ورزشکاران را تشویق می کند به ادامه آماده سازی برای سال 2020 توکیو المپیک با وجود coronavirus نگرانی

کمیته بین المللی المپیک (IOC) است تشویق به شرکت کنندگان در آینده بازی های المپیک 2020 در توکیو, ژاپن به ادامه آماده سازی خود را برای ورزش در تابستان منظره با وجود شیوع کروناویروس.

المپیک بدن حاکم تاکید کرد آن را اطاعت دنبال توصیه های سازمان بهداشت جهانی (WHO) در مورد اقدامات برای جلوگیری از گسترش این عفونت خطرناک ابراز تعهد کامل به “موفقیت بازی های المپیک.”

ادامه مطلب: کمیته بین المللی المپیک ارائه شده جعلی امضا در مورد دوپینگ در برابر روسیه biathletes وکلا می گویند

کمیته بین المللی المپیک EB قدردانی و پشتیبانی از اقدامات گرفته شده که تشکیل یک بخش مهم از توکیو قصد دارد به میزبان امن و بازی” بدن در بیانیه ای گفت.

کمیته بین المللی المپیک ادامه خواهد داد و به دنبال مشاوره از کسانی که به عنوان پیشرو در سازمان ملل متحد در مورد این موضوع. کمیته بین المللی المپیک EB ابراز تشکر از کسانی که برای ادامه مشاوره با ارزش و همکاری.”

همه ذینفعان همچنان به همکاری نزدیک با یکدیگر برای مقابله با چالش های از coronavirus. کمیته بین المللی المپیک EB را تشویق می کند تمام ورزشکاران برای ادامه به آماده سازی برای بازی های المپیک توکیو 2020.”

پیشتر در روز سه شنبه ژاپن در بازی های المپیک وزیر Seiko هاشیموتو گفت که تحت توکیو المپیک 2020 قرارداد سازمان مجاز به تعویق انداختن بازی ها تا پایان سال در صورتی که وضعیت در اطراف coronavirus شیوع بدتر.

همچنین در rt.com Coronavirus زمینه, روسی, ژیمناستیک به عنوان تیم کارفرمایان رد میلواکی و توکیو جام جهانی, رویدادهای,

قرارداد تماس برای بازی برگزار می شود در سال 2020 است. که می تواند به عنوان تفسیر این امکان به تعویق افتادن,” هاشیموتو گفت که دولت ژاپن و میزبان شهر توکیو هنوز متعهد به میزبانی این بازی ها به عنوان برنامه ریزی شده در ماه جولای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im