اینترنت دفاع ‘ریگ’ پس از فیلادلفیا آگهی طلسم متهم است که یک مشت بچه

ریگ های بزرگ, نارنجی, طلسم برای Philadelphia Flyers هاکی حق رای دادن متهم شده است مشت زدن یک بلیط فصل دارنده 13-year-old son. به جای محکوم شخصیت اینترنت بسیج پشت طلسم.

این موجودی ژولیده متهم است که باعث خرابی کاملا متمدن جلسه عکس با کریس Greenwell و پسرش براندون با گرفتن و در حال اجرا به پانچ جوان براندون در پشت “به عنوان سخت به عنوان او می تواند” به عنوان دو سعی کردم به راه رفتن به دور. بنابراین می گوید مسن Greenwell که بلیط فصل تا به حال بدست خانواده پشت صحنه با طلسم. او اذعان می کند پسر او ممکن است “شوخی تماسهای مکرر” نارنجی عجایب در سر اما منکر هر گونه مسئولیت برای خشونت است.

روشن نیست چه Greenwells انتظار از ریگ که رسمی بیوگرافی توصیف او به عنوان “گردن کلفت” گرایش و “شدید رقیب” داشتن پدید آمده از روده ها از ساخت و ساز از ولز فارگو سنتر و در غیر این صورت بودن تقطیر تمام pugnacious, contrarian و خوب ریگ جنبه های فیلادلفیا. طرفداران گزینه پرداخت 10 دلار به “دریافت لعنتی در چهره با شن پودر” هنگامی که آنها او را ملاقات کند. آن را احتمالا عجیب و غریبتر برای همه اگر ریگ نمی پانچ بچه.

اما ناراضی پدر ادعا کرد یک فیزیوتراپ تشخیص پسر خود را با یک پشت کبود یک هفته پس از “حادثه” ادعا می کنند که بوی آینده اقدام قانونی. Greenwell بستری شد درست نیست پسر “به ضرر او شیر را بر روی سر خود را” قبل از متهم ریگ دار از “حمله” توسط “پرتاب کامل پانچ در کسی را با پشت خود را تبدیل شده است.” در حال حاضر قانون است و درگیر شدن با پلیس کاوش “حمله فیزیکی” متولد شده از یک “عکاسی با 13 سال, سفید نر و آگهی طلسم ریگ” به گفته یک سخنگوی. Greenwell تهدید به تخلیه بلیط فصل خود را پس از 22 سال اما ادعا نیست که با استخدام یک وکیل اصرار به رسانه های محلی او می خواست فقط “یک عذرخواهی و چیز خاصی برای پسر خود.”

آگهی صاحبان Comcast Spectacor را تکذیب کرد تخلف اشاره به این که Greenwell هیچ اثبات هر گونه حمله اما ارائه به را تشکیل می دهند برای “تجربه بد” به هر حال. این مذاکرات اقدام promisingly تا Greenwell ادعا ریگ در زمان مسئولیت پانچ – که در آن نقطه یک Comcast Spectacor کارمند به شدت اشاره کرد که آن جوان Greenwell که تا به حال مورد ضرب و شتم تا ریگ در مورد سر. این همه وقت Greenwell ظاهرا تا به حال سرنوشت ساز عکس خود را به عنوان تصویر پروفایل را.

ریگ را وحشی مدافعان بودند را به زور در توییتر در روز چهارشنبه.

زندگی یک فیلادلفیا طلسم آسان نیست. ریگ بیس بال-دوست داشتن همکار Phillie Phanatic شد تلقی “ترین شکایت طلسم در رشته” در سال 2002 در حالی که ریگ خود را به حال شده است در این کار برای دو سال زمانی که او حمله بارها و بارها توسط یک کودک در طول یک سال 2018 ‘کنه بر روی یخ بازی. یک استرس پس از سانحه واکنش پس از bashed در سر a 13-year-old boy کاملا قابل درک است.

ریگ دارای اضافه بار داشتن شده است به فشرده ایدئولوژیک خدمات به عنوان یک Antifa آیکون در سال اول خود را بر روی یخ. او الهام بخش احساسات قوی در سراسر هیئت مدیره – نگهبان شاید بیشتر سازمان ملل متحد-فیلادلفیا کاغذ در همه رسانه ها او را به نام “سمی مردانگی مجسم” زمانی که او برای اولین بار وارد این عرصه در سپتامبر سال 2018 است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im