‘اینتل نیست پیدا کردن این اطلاعات معتبر’: مغلوب ساختن پیشی جستن توضیح می دهد که چرا او نبود با همتایان روس نعمت جعل’

آمریکا و سازمان های جاسوسی را پیدا کنید, هر گونه اطلاعاتی درباره مسکو ارائه نعمت برای سربازان آمریکایی در افغانستان خواهد بود که به اندازه کافی معتبر به اطلاع ما از رئیس جمهور و یا معاون رییس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

در یکی دیگر از ضربه به یک شلیک از منابع ناشناس ادعای رسانه های رئیس جمهور تهمت توییتی در شب یکشنبه که ما هوش است “فقط به من گزارش شده که آنها را در پیدا کردن این اطلاعات معتبر و در نتیجه نه گزارش آن را به من و یا [معاون رئیس جمهور مایک پنس”

احتمالا یکی دیگر از ساخته روسیه جعل شاید این خبر جعلی NYT مایل به جمهوری خواهان نگاه کنید بد نیست!!!

همچنین در rt.com نیویورک تایمز طول می کشد ضد روسی هیستری به سطح جدید با گزارش روسی ‘فضل’ برای نیروهای نظامی آمریکا در افغانستان

نیویورک تایمز برای اولین بار به انتشار اتهامات که روسیه اطلاعات نظامی پرداخت کرده بود طالبان وابسته به داعش در افغانستان برای حمله به سربازان ناتو. متهم دانستن در مورد این پس از مارس اما عدم عمل به این مهم هوش تهمت بود پس از مواجه بهمن اتهام خیانت از منتقدان خود را.

جاسوسی, هیجان انگیز داستان اما به سرعت از هم پاشید و پس از تقریبا در هر طرف ذکر شده رد این ادعا (به جز شاید برای “اسیر شبه نظامیان افغان و جنایتکاران” که به گفته این اطلاعات حیاتی در طول بازجویی).

همچنین در rt.com روسیه, تئوری های توطئه هستند! MSNBC می پرسد بولتون اگر تهمت است ‘بیش از حد می ترسم’ به پوتین به خاطر او کمک کرد او را انتخاب

کاخ سفید و آمریکا مدیر اطلاعات ملی جان Ratcliffe را تکذیب کرد که در این جلسه توضیح داده شده در این گزارش تا کنون صورت گرفت.

روسیه وزارت امور خارجه را رد کرد و آن را به عنوان یک “ساده لوح گیاه” است که “به وضوح نشان می دهد که کم توانایی های فکری از مبلغان از ما اطلاعاتی که به جای اختراع چیزی بیشتر قابل قبول توسل به conjuring تا جمله بی معنی است.”

حتی طالبان تمسخر این گزارش گفته است که شبه نظامیان افغان هرگز نیاز به هر گونه انگیزه اضافی برای نبرد با مهاجمان خارجی: “هدف ما قتل و ترور شدند مداوم در سال قبل و ما آن را خود ما منابع است.”

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de