رمان coronavirus ادعا کرده بیش از 1100 زندگی به تاریخ اما در حالی که برخی از آنها در رابطه با آن در حال گسترش جهانی تاثیر, دیگران, دیدن شیوع بیماری به عنوان یک دلیل وجودی برای خلاقیت موسیقی و ترویج رسانه های اجتماعی.

Dembow یک سبک موسیقی است که تکامل یافته در جمهوری دومینیکن در اوایل 2000s و که شامل برزیل فانک جامائیکا ریتم و سنتز هیپ هاپ برای تلفن های موبایل. یکی از این نوع را trailblazers است Yofrangel 911 که – ظاهرا مصمم به دریافت نام خود را در نقشه جهانی – ایجاد کرده آهنگ جدید و موزیک ویدیو با عنوان “کرونا ویروس”. منتشر شده در یوتیوب در این هفته, این ویدئو شامل تصاویری از این خواننده در یک آمبولانس سرفه و عطسه خود را با تصاویر از سرنگ تنظیم پررنگ الکترونیکی آفریقایی-Latino ضرب و شتم. در حالی که برخی از طرفداران فکر می کنم موضعی موضوع چیزی جز لذت دیگران فکر می کنم آزادی است منحرف با یک کاربر یوتیوب اظهار نظر: “مردم در حال مبارزه برای زندگی خود را و شما را یک شوخی از آن همه است. چگونه بی حیا هستید؟”

بیلی Fahey, که با این نسخهها کار برای UK Music Video Awards در لندن گفت: این موزیک ویدیو در طعم و مزه فقیر با توجه به بالا بودن تعداد مرگ و میر. “خوانندگان عشق به موضعی سیاسی و به بحث روزمره زمانه موضوعات مربوط به بحث های اجتماعی از روز است. اختلاف معنی رأی, اما وجود دارد یک خط بیش از آنچه قابل قبول است یا نه” فاهی گفت RT. او همچنین پیشنهاد کرد که نوازنده را از راه دور از بدترین شیوع ویروسی ممکن است نقش داشته اند: “در حال مستقر در کارائیب Yofrangel 911 بدیهی است که نمی اند که اتصال به آن است. این امر می تواند یک داستان متفاوت بود Coronavirus شده است و نزدیک به خانه.”

همچنین در rt.com شوخی بیمار: وبلاگ نویس بازداشت وحشیانه coronavirus شوخی در مترو مسکو (ویدئو)

پسران از جمهوری دومینیکن به تنهایی نیست در طراحی برخی از سطح با الهام از coronavirus هر چند بلاروس گروه Rostany نیز به اشتراک گذاشته یک آهنگ و ویدئو به نام پس از بیماری. با آن حال تعلیق techno beats و سینمایی مودی احساس خود را پیگیری ایجاد شد در حالی که گروه در تور در چین است. “ما وجود دارد که این اتفاق افتاده جهان کانون coronavirus – چین” گروه رسمی خود نوشت: در حساب YouTube. “شما می توانید با الهام از چیزهای مختلف – این یکی از بد ترین [چیزی] به الهام گرفته شود اما ما فقط می خواهم به آن اجازه دهید آواز خواندن آن با صدای بلند.”

Instagram اثرگذارندهها نیز استفاده شده است که-اعلام اورژانس بهداشت جهانی برای به دست آوردن پیروان جدید. با صدها نفر از هزاران نفر از هشتگ در توییتر و Instagram مربوط به بیماری مرگبار, آلمانی تاثیر گذار تناسب اندام اسکار شروع به پریدن کرد در هیئت مدیره با به اشتراک گذاشتن یک عکس از دوست دختر خود را ماهیهای او در ساحل, هر دو در ماسک. “ما ترس از ویروس,” او نوشت. “ما هنوز هم لذت بردن از تعطیلات ما و امیدواریم که این بدبختی متوقف خواهد شد به زودی!”

آمریکا YouTuber Logan Paul همچنین آمار عناوین پس از به اشتراک گذاری یک عکس از خود را احاطه شده توسط Instagram مدل پوشیدن لاستیکی ماسک گاز در حالی که برزیلی مد تحلیلگر ساناز Marques مشترک یک ماسک-دیدار-شیک عکس از چین به پیروان خود بیان کرد که “Coronavirus همه بد نیست” چرا که او را به صرف زمان بیشتری را در خانه.

همچنین در rt.com Coronavirus + پورنو؟! Game dev امید به پول نقد در بازی بزرگسالان, ارتقاء, با, ویروسی, پیچ و تاب

چین PLA نیروی موشک نیز در پیوست با انتشار یک موزیک ویدئو است که به ظاهر تبلیغ و ترویج ووهان معماری در شب در حالی که پرداختن به موضوع آلودگی. خود را در آمریکا هیپ هاپ و رپ ویدئو نشان می دهد آزمایشگاه عمومی در ماسک نظامی پرسنل و پزشکان و در حالی که لحن جاذب می گوید: “آیا چیزی امشب” در ماندارین شعر.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

نرم افزار گرامرلی