غیر قابل جراحی تپانچه ضبط از سنت لوئیس زن و شوهر ثابت شد به مطمئن شوید که آن را ‘آماده برای کشنده استفاده از’ به اتهام McCloskeys – گزارش

تفنگ پاتریشیا McCloskey با هدف BLM معترضان در خصوصی خیابان بود غیر قابل جراحی که توسط پلیس توقیف اما یک سنت لوئیس دادستان بنا به گزارش ها تا به حال آن را ثابت deeming آن را آماده برای “کشنده استفاده از” قبل از شارژ کردن زن و شوهر.

پاتریشیا McCloskey و علامت گذاری شد و متهم در جنایت سلاح گرم جرائم در اوایل این هفته پس از ظاهر شدن در یک بحث برانگیز تصویری در ماه ژوئن با اشاره سلاح در سیاه و سفید زندگی می کند ماده معترضان که با هجوم خود جامعه دردار. پس از زن و شوهر سلاح های وارد شده در بازداشت پلیس آن مشخص شد یکی از اسلحه تپانچه برگزار شده توسط پاتریشیا در تصویری – بود غیر قابل جراحی شده, مونتاژ نادرست.

“این اسلحه نمی تواند آزمون اخراج به ارسال” می گوید: دادستان سند به دست آمده توسط یک محلی NBC سهامداران اضافه کرد که سلاح “بود زمینه محروم و به مونتاژ شده است اشتباه است.”

شلیک پین بهار بود و قرار داده شده در مقابل شلیک پین بود که به عقب, و نمی خواهد آتش سوزی در این بیماری است.

با وجود این سلاح را شرط که آن را کشف و ضبط شد توسط پلیس, دستیار مدار وکیل کریس Hinckley نوشت که آن را “به آسانی قادر به کشنده استفاده از” در شارژ اسناد ثبت شده در شنبه ادعا می کنند به طور مستقیم در تقابل با دولت را به حساب خود.

میسوری قانون نیاز به دادستان برای اثبات یک سلاح است “به راحتی” قابل استفاده برای نیروی مرگبار هنگامی که به دنبال این نوع اتهامات McCloskeys در حال حاضر چهره.

همچنین در rt.com St. Louis, زن و شوهر متهم به استفاده غیر قانونی از سلاح برای تهدید صلح آمیز معترضان که سقوط خود را خصوصی جامعه

پس از به دست آوردن تفنگ و پیدا کردن آن کار نمی کند دادستانی دستور crime lab به هم ریختن غیر قابل جراحی تفنگ قرار داده و آن را به عقب با هم در حال کار با سند ذکر “به اسلحه گرم بود دوباره بهم وصل به درستی تست اخراج و عمل را به عنوان طراحی شده است.”

این McCloskeys – هر دو از آنها وکلا – حفظ که اسلحه در سوال شده بود عمدا تغییر یافته به طوری که آنها می تواند استفاده از آن را به عنوان یک دادگاه سرپا نگه داشتن در طول یک مورد قبلی در برابر اسلحه تولید کننده.

زن و شوهر, وکیل, Joel شوارتز نیز اظهار داشت: تفنگ بود و در همان وضعیت هنگامی که پاتریشیا اشاره کرد و آن را در تظاهرات خارج از McCloskey را مجلل خانه.

آن را دلسرد کننده برای یادگیری است که یک سازمان اجرای قانون تغییر شواهد به منظور پیگرد قانونی عنوان یک عضو از جامعه

در حالی که سنت لوئیس مدار وکیل کیم گاردنر کاهش یافته است به نظر وحی میسوری دادستان کل اریک اشمیت درخواست مورد پرتاب می شود در حالی که فرماندار مایک پرشن قول داده به عفو و شوهر باید آنها را محکوم کرد.

همچنین در rt.com میسوری AG حرکت به اخراج ‘سیاسی’ اتهامات علیه سنت لوئیس زن و شوهر اشاره کرد که اسلحه در BLM معترضان در ‘دفاع’

برخی از کارشناسان حقوقی AG شامل استدلال کرده اند که McCloskeys باید تحت حفاظت دولت قلعه دکترین که اجازه خانه و صاحبان اموال به خوب بکار بردن زور در برابر مزاحمان. هر چند این دو ساکنان می گویند که آنها معتقد بودند زندگی خود را در معرض خطر بودند که تظاهرکنندگان دادستان اصرار دارند که زن و شوهر را شکست قانون با تهدید “بدون خشونت” معترضان بدون توجیه.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

دیدگاهتان را بنویسید