‘غیر انسانی & reckless’: توییتر سکوت ونزوئلا ضد coronavirus به عنوان رئیس صندوق بین المللی پول را رد می کند وام اضطراری

میان خرد کردن تحریم های ایالات متحده و صندوق بین المللی پول رد و در حال حاضر ساخت ونزوئلا مبارزه با Covid-19 دشوار توییتر در حال حاضر به نظر می رسد که hobbled کشور و معاون رئیس جمهور و رئیس coronavirus پاسخ Delcy رودریگز.

هر دو شخصی و حساب رسمی توییتر متعلق به رودریگز بودند “به طور موقت محدود” در روز پنج شنبه بیش از “فعالیت غیر معمول” با توییت قدیمی هنوز هم قابل مشاهده است به کسانی که انتخاب می کنید به آنها را مشاهده کنید, اما هیچ های جدید توییت های در دسترس پس از چهارشنبه.

وزیر امور خارجه Jorge Arreaza آن را به نام یک “غیر انسانی و بی پروا” ژست های توییتر به عنوان رودریگز منجر ریاست جمهوری کمیسیون رسیدگی به این کشور coronavirus و پاسخ این بود که محروم کردن مردم ونزوئلا از اطلاعات لازم برای رسیدگی به همه گیر.

در اوایل این هفته توییتر گسترش تعریف خود را از “آسیب” پس از آن می تواند سانسور محتوا بر روی پلت فرم است که “به طور مستقیم می رود در برابر ارشاد از منابع معتبر جهانی و محلی بهداشت عمومی اطلاعات است.”

در حالی که این امکان وجود دارد که muzzling از رودریگز نامربوط می آید در میان تهاجمی در مبارزات انتخاباتی آمریکا به استفاده از Covid-19 pandemic بیشتر به تحریم کشورهایی که به مبارزه طلبیده واشنگتن دیکته در گذشته – به ویژه ونزوئلا و ایران هر دو هدف برای تغییر رژیم.

یکی وزارت امور خارجه آمریکا رسمی شد به نقل از اوایل این ماه توصیف علیه دولت نیکولاس مادورو به عنوان “حداکثر فشار مارس است.”

واشنگتن شده است به طور کامل سرمایه گذاری در سرنگونی مادورو از ژانویه 2019 هنگامی که آن را به رسمیت شناخته شده مخالف خوان Guaido به عنوان ونزوئلا “رئیس جمهور موقت.” تعدادی از متحدین آمریکا نیز به رسمیت شناخته شده Guaido اما او شده است قادر به دست آوردن هر گونه کشش در داخل ونزوئلا خود را.

در عین حال روز سه شنبه صندوق بین المللی پول اشاره کرد عدم “وضوح بر به رسمیت شناختن” به انکار مادورو درخواست برای مواقع اضطراری 5 میلیارد دلار وام برای کمک به مقابله با کروناویروس بحران است. صندوق بین المللی پول “در یک موقعیت به نظر در” ونزوئلا درخواست رئیس Kristalina Georgieva نوشت: بازگشت به کاراکاس.

ما نیز رفته است پس از ایران, تحریم تعدادی از شرکت ها و افراد در روز چهارشنبه برای تجارت نفت فراهم می کند که “درآمد به رژیم است که آن را ممکن است به استفاده از صندوق ترور و دیگر فعالیت های بی ثبات کننده.”

همچنین در rt.com نفت ایران: ما سیلی تحریم 5 درهم مبتنی بر شرکت ها

ایران فقط پشت ایتالیا و چین در مجموع تعداد Covid-19 مورد مرگ و میر گزارش 18,407 و 1,284 به ترتیب به عنوان پنج شنبه بعد از ظهر. در این کشور سیستم پزشکی در حال حاضر گرسنگی سال آمریکا تلاش کرده است به نگه دارید تا با هجوم بیماران. دولت در تهران اعتراض کرده است به آمریکا برای کاهش تحریم ها بی فایده بود. مادورو را به درخواست کاخ سفید برای کاهش تحریم ها در طول همه گیر را نیز از بین رفته جواب داده نشده.

به اندازه کافی جالب توجه رودریگز به زبان انگلیسی حساب هنوز به طور کامل کاربردی از دوشنبه شب نشان می دهد که توییتر نیست ذهن او را به tweeting – تا زمانی که او آن را انجام نمی, در یک زبان ونزوئلا نیاز به اطلاعات در مورد سرایت ممکن است درک.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de