در این زمان بخش های سیاسی آمریکایی ها در این دور به پایان می رسد از طیف سیاسی اغلب یکدیگر را متهم به اطلاعات غلط — اما یک نماینده مجلس ایران می خواهد سی ان ان و واشنگتن پست به طور رسمی اعلام کرد “خبر جعلی.”

میکا ون Huss یک جمهوری خواه مجلس دولت از تنسی معرفی کرده است به شدت دقت کنید متمم به وضوح در یک پیشنهاد به طور رسمی به رسمیت شناختن دو سمت چپ متمایل رسانه های خبری به عنوان “خبر جعلی.” او را متهم و آنها را از “بدنام کردن” شهروندان و بخشی از “رسانه ها بال” از حزب دموکرات است.

اندازه گیری که دارای 13 co-حامیان جایگزین قبلی مشترک خانه قطعنامه ثبت شده در ماه گذشته. آن آمده است که “جعلی رسانه های خبری نشان می دهد ایده های به طور مستقیم و بدون ساخت اتهامات به طوری که آنها می تواند ادعای بی گناهی خود را از برج عاج.”

همچنین در rt.com ما به اعطای 35 میلیون دلار برای ترویج آن خبر جعلی حباب در سوریه و کنترل رسانه های محلی

یکی از پیشنهاد ایده است که خشم ون Huss بیشتر شده است که ‘Trumpism’ شبیه به یک فرقه است. Huss را اصلاح متهم واشنگتن پست با اشاره به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان به عنوان “فرقه مانند.” آن را نیز متهم به سی ان ان از, نشان می دهد که مغلوب ساختن پیشی جستن است با استفاده از “کنترل ذهن” را به نفع خود پشتیبانی می کند.

این شده است به خصوص نامطلوب به Huss که معتقد است که آن را در سمت چپ سیاسی که “استادان واقعی از استقرار اوباش به تقاضای کل تطابق و انطباق با دستور کار” — یک اتهام است که بدون شک خواهد بود تکرار توسط بسیاری از در سمت راست که همراه با تهمت خود را برافراشته در برابر چپ متمایل رسانه ها برای سال.

فرقه-از-مغلوب ساختن پیشی جستن الگوی رفتاری است که در واقع یک “کلاسیک مورد روانی طرح” اصلاح می خواند. آن می افزاید که این دو رسانه های خبری هستند “در وحشت” به دلیل تهمت است “باز چشم” از مردم عادی که از خسته بودن “سیاسی آلت.” آمریکایی ها می گوید: نیز خسته از “هر کشور دیگری نیاز دارد که قبل از قرار دادن خود را دارند.”

این متمم آمده توسط محکوم سی ان ان و واشنگتن پست برای “بدنام کردن شهروندان ما و یادآوری میکند که آنها ضعیف هستند فکر پیروان به جای مردم اعمال حقوق خود را که جانبازان ما برای پرداخت با خون خود.”

همچنین در rt.com آنجلینا جولی تیم با بی بی سی به مبارزه با اخبار جعلی. فقط ذکر این تاریخچه کودکان و نوجوانان

در حالی که تنسی رای دهندگان اکثریت حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری 2016 — و Huss قطعنامه خواهد شد به احتمال زیاد موسیقی به گوش بسیاری از محافظه کاران — آن را دقیقا نمی رفته و با هر کس.

براد Batt یک صاحب کسب و کار کوچک و دموکرات به چالش کشیدن Huss در دولت آینده انتخابات را محکوم کرد نماینده مجلس برای اتلاف وقت و پول مالیات دهندگان.

“من هنوز هم نمی تواند باور کند که به جای واقع شدن واقعی کار انجام شده دولت ما هرزه نشستم و تایپ کردن واقعی دو صفحه با وضوح decrying سی ان ان و WAPO به عنوان “خبر جعلی”,” او نوشت: on Facebook.

نیازی به گفتن نیست Huss پیشنهاد نیز بود به خوبی دریافت چپ متمایل تویتر بودند که سریع به اشاره است که مغلوب ساختن پیشی جستن هواداران هنوز هم تا به حال این رسانه ها مانند فاکس نیوز, که بیشتر دلسوز به خود محافظه کار انداز.

یک مارک قطعنامه یک “تلاش برای ایجاد دولتی و رسانه ها و تحریم نهفته است.” دیگران هشدار داد تنسی که آن را باید بریس برای پرونده های حقوقی و پیشنهاد چنین قطعنامه ای خواهد بود “بر خلاف قانون اساسی.”

Huss هیچ غریبه ای به بحث با این حال. در سال 2018 شد lambasted برای استناد طنز سایت پیاز به عنوان یک منبع در حالی که صحبت کردن به خانه عدالت کیفری کمیته.

سی ان ان و واشنگتن پست برای بخشی از آنها هنوز به صورت عمومی اظهار نظر در این قطعنامه است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im