هند قانون شریعت هیئت مدیره می گوید: زنان ممکن است دعا در مساجد به عنوان درخواست می پرسد بالا دادگاه برای اعلام ورود بان کی مون ‘قانون اساسی’

هند مسلمان قانون مدیره توصیه کرده است دیوان عالی کشور که هیچ چیز در اصول اسلام و بارها زنان از حضور در مساجد. غیر انتفاعی اشاره کرد که دادگاه باید می گویند در مسئله مذهبی ،

هند مسلمان شخصی قانون هیئت مدیره (AIMPLB) در پاسخ به یک درخواست توسط دادگاه عالی هند به اظهار نظر در مورد درخواست ثبت شده توسط یک زن مسلمان. یاسمین Zuber احمد Peerzade و Zuber Ahmad Nazir Ahmad Peerzade خواسته اند دادگاه به طور رسمی نفی هر گونه محدودیت است که زنان چهره آنها به عنوان تلاش برای ورود به یک مسجد خواستار عمل “نه تنها منفور به پایه کرامت زن به عنوان یک فرد” اما “نیز ناقض این حقوق اساسی است.”

این جفت ارز استدلال کرد که در حالی که برخی از مساجد اجازه می دهد تا دسترسی آزادانه به زنان مؤمنان بسیاری از سایت ها که متعلق به سنی ها و شاخه ای از اسلام یا نوار زنان از ورود و یا قوانین خاص آنها باید اطاعت کنند – مانند ورود از طریق یک ورودی جداگانه و یا دعا در برخی از فضاهای که در آن مردان نمی توانند رفت.

“حاضر جواب (AIMPLB) گرفته شده یک پایه طبق متون اسلامی که ورود زن intomosque برای نماز مجاز است. هر فتوا “به این اثر ممکن است نادیده گرفته میشوند” سازمان گفت.

AIMPLB یک سازمان غیر دولتی راه اندازی در سال 1973 برای اطمینان از حفاظت مناسب از قانون شریعت در زندگی خصوصی مسلمانان هند.

همچنین در rt.com هندی کالج زنان ممنوعیت burqas به عنوان بخشی از لباس کد سرکوب

اگر چه آن را “واجب” برای زنان مسلمان برای پیوستن به نماز جماعت از جمله سنتی نماز جمعه – یک زن “است که به عنوان همان مذهبی پاداش برای دعا به عنوان هر گزینه او هم در مسجد [مسجد] و یا در خانه” گروه اضافه شده است.

در حالی که جانبداری با دادخواهان را AIMPLB را اشاره می کنند که حاکم بر چنین مذهبی صرفا موضوع باید خارج از حوزه هند بالا سکولار دادگاه. راه اسلام است و تمرین در هر محل عبادت تصمیم باید توسط متولیان مساجد آنها اضافه شده است.

نه AIMPLB و نه “این دادگاه که برای ماده نمی تواند وارد عرصه ترتیبات دقیق از یک مذهبی است که به طور کامل به بخش خصوصی موفق نهاد برای اعمال مذهبی از مؤمنان در یک دین خاص,” این گروه گفت: در این پرونده.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de