هندوستان Kerala اعلام کرد “دولت فاجعه بار است بیش از 3 مورد از coronavirus را درمان چین عودت dodging پزشکان به عنوان “جنایتکاران’

منطقه ای بهداشت و درمان اضطراری اعلام شده است در ایالت کرالا هند پس از مورد سوم از یک ویروس کشنده آوردن چین تایید شد وجود دارد, باعث مسئولان را شدیدتر علیه کسانی که فرار از نمایش فیلم.

این دولت”فاجعه بزرگ” اعلام شد کرالا وزیر بهداشت KK Shailaja که با اشاره به نامگذاری شد نه به معنای “باعث وحشت” بلکه “برای ایجاد آگاهی بیشتر” در مورد حرکت سریع سرایت کرده است که ادعا 427 زندگی و آلوده بیش از 20 ، 000 در سراسر جهان از ماه دسامبر است.

با سه موارد تایید شده در کشور هند شروع به برداشتن قدم برای جلوگیری از شیوع اما Shailaja گفت: برخی از بازگشت از چین ادامه به گریز سلامت چک و هشدار داد وجود خواهد داشت عواقب قانونی برای هر کسی که گرفتار انجام این کار است.

“ما با وجود هوشیاری آن را غم انگیز است برخی از عودت طفره رفتن مقامات بهداشتی. آن است که واقعا خطرناک” وزیر گفت. “اگر آنها همچنان به انجام این کار ما برای درمان آن به عنوان یک جرم و جنایت است. ما نیاز به همکاری همه به جزر و مد در طول بحران.”

همچنین در rt.com ‘چرخه وحشت & غفلت’? ما آماده برای ‘اپیدمی’ به عنوان چین coronavirus مرگ و میر می رسد 427 با 20000+ موارد

بیش از 2200 سرخپوستان باقی می ماند در زیر مشاهده نشانه هایی از این بیماری – که مانند آن ویروسی پسر عموی سارس باعث شدید ذات الریه علائم مانند – با یکی دیگر از 84 در حال حاضر بستری در بیمارستان. تعدادی از کسانی که در زیر مشاهده به تازگی از چین روی دو ویژه-مجهز هوایی هند پرواز های ارسال شده به این کشور تخلیه شهروندان هند بسیاری از آنها را دانش آموزان مشغول به تحصیل در خارج از کشور. یکی دیگر از 3000 دانش آموز باقی می ماند در چین Shailaja گفت.

رمان coronavirus دوبله nCoV19, شده است را تایید کرد در حداقل 25 کشور آلوده کردن برخی از 188 فراتر از سرزمین اصلی چین که در آن اکثریت قریب به اتفاق از مرگ و میر مشاهده شده اند – به استثنای یک ملی چین که در سفر خود به فیلیپین قبل از تسلیم شدن به این بیماری است. در حالی که وجود دارد این است که هنوز واکسن یا درمان خاص برای این ویروس حداقل 500 بیماران بهبود پس از درمان با “کوکتل” اچ آی وی و دیگر داروهای ضد ویروسی.

همچنین در rt.com 300+ سرخپوستان به خانه آورده در هیئت مدیره یکی دیگر از خاص ووهان پرواز به دهلی نو تایید 2nd coronavirus مورد

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de