یک دانش آموز مجروح شده است پس از یک مرد به ضرب گلوله در یک جمعیت معترض در برابر هند بحث تابعیت متمم قانون (کا) در نزدیکی جامع Millia اسلامی دانشگاه در دهلی نو.

مسلح نشان داد تا به عنوان معترضین به جمع آوری مارس به نزدیک ترین بیمارستان. راه رفتن در مقابل جمعیت مرد دست تکان داد تفنگ فریاد: کسی که می خواهد آزادی ؟ من به آزادی” با توجه به رسانه های محلی. رسانه های محلی گزارش.

هنگامی که معترضان تلاش کردند تا سلاح را از او دور او آتش گشودند هدف قرار دادن یکی از دانش آموزان در جمعیت است. به عنوان به زودی به عنوان گلوله شنیده شد که بعد از من به سرعت مغلوب و دستگیر شد. او را بازداشت گرفته شده است و حال سوال.

این دانشجو در بیمارستان بستری شد با یک دست آسیب گزارش شده است.

حادثه اتفاق افتاده در طول یک تظاهرات در برابر کا که به قانون تبدیل شد در ماه دسامبر آن را فراهم می کند سریع شهروندی برای مهاجران از نزدیک با اکثریت مسلمان سازمان ملل به عنوان طولانی به عنوان آنها هندو سیک, بودایی, Jain پارسی یا مسیحی.

محرومیت از مسلمانان در عمل برانگیخته تظاهرات متعدد در سراسر هند است که گاهی اوقات تبار به خشونت است. نخست وزیر هند نارندرا مودی گفت که کا تصحیح تاریخی بی عدالتی علیه اقلیت های مذهبی در کشورهای همسایه.

Sakshi Maharaj عضو حاکم حزب BJP تکرار احساسات خود را گفت: قانون ندارد “قاپ زنی هر کسی تابعیت اما [به آن] به کسانی که در مواجهه آزار و اذیت مذهبی در کشورهای همسایه.”

همچنین در rt.com ‘مجالی برای دخالت خارجی’: هند می گوید در اروپا به ذهن کسب و کار خود را به عنوان پارلمان اروپا در نظر anti-قانون تابعیت قطعنامه

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی