هند نیروهای مسلح نمی دریغ به مقطع دیگر ملل ” مرزها برای حفاظت از کشور از تروریسم آن وزیر دفاع اعلام کرد که دهلی نو جشن سال گذشته ترکیه در یک مبارز اردوگاه های آموزشی در پاکستان است.

Rajnath Singh ادای احترام کردند “بی نظیر شجاعت و شهامت” از نیروی هوایی هند (IAF) در یک سری از احساسی توییتهایی روز چهارشنبه – دقیقا یک سال پس از این کشور جت هدفمند تسهیلات آموزشی از جیش-e محمد (JeM) یک گروه تروریستی مستقر در پاکستان-کنترل بخشی از کشمیر.

هند خواهد رفت سخت با تروریسم در آن زمان نخست وزیر سینگ اعلام کرد.

دولت ما به رهبری PM شری نارندرا اتخاذ یک رویکرد متفاوت از قبلی دولت است. در حال حاضر ما دریغ نکنید برای عبور از مرز برای محافظت از هند در برابر تروریسم است.

جنگنده ها انجام حملات در ماه فوریه گذشته در پاسخ به یک حمله انتحاری در پولوما منطقه از هند در جامو و کشمیر که به کشته شدن 43 هند نیروهای نظامی است. JeM ادعا اعتباری برای بمب گذاری در ساخت اردوگاه خود را در Balakot پاکستان یک هدف برای هند ادامه دارد.

1

همچنین صحبت های روز چهارشنبه جنگنده های نیروی Chief Marshal Rakesh Kumar Singh tony addison توصیف حمله به عنوان بزرگترین عملیات هوایی دیده می شود در منطقه برای دهه مربوط به 12 میراژ 2000 جت های جنگنده. یک “تعداد زیادی” از تروریست ها کشته شدند به گفته مقامات هندی.

اسلام آباد در اعتراض دهلی نو ارزیابی این ادعا که هیچ توجهی به اهداف مورد اصابت قرار گرفتند در Balakot حمله. هوا, رئیس, اما, اصرار داشت که “هیچ شکی نیست که ما آمار ما هدف و به دست ما اهداف است.”

ارتش پاکستان راه اندازی یک tit-for-tat اعتصاب یک روز بعد در نهایت سقوط یک جت جنگنده در کتک کاری در گوشهای و گرفتن خلبان آن بال فرمانده Abhinandan Varthaman. او موفق به دریافت یک قهرمان استقبال هنگامی که او به خانه بازگشت از پاکستان اسارت.

دهلی نو به نوبه خود ادعا می کرد به ضرب گلوله یک پاکستانی F-16 در طول همان زد و خورد اگر چه پاکستان نیروی هوایی بارها رد هر گونه از دست دادن هواپیما – حتی ارائه آنچه در آن گفت: چهار نفر استفاده نشده موشک برگرفته از Varthaman هواپیما.

در Balakot اعتصاب و جنگ های هوایی است که به دنبال تحت فشار قرار دادند, دو هسته ای دشمنان نزدیک به آستانه جنگ اشتعال یک سری از مرزی درگیری و حملات توپخانه از هر دو طرف. برخی از گزارش های رسانه ها پیشنهاد کرد که هر دو کشور هند و پاکستان در نظر گرفته شده خود را با استفاده از زرادخانه موشکی در میانه بحران قبل از تلاش های دیپلماتیک را خنثی فزاینده تنش است.

همچنین در rt.com هسته ای هند و پاکستان قول داد حملات موشکی در کشمیر بن بست – گزارش

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

اشتراک RT عضویت در خبرنامه برای دریافت داستان های رسانه های جریان اصلی به شما بگویم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im